Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

VanEck: Bitcoin ETF Onayı Konusunda, ‘İhtiyatlı İyimserliğe’ Sahibiz

Ana Sayfa » GÜNCEL » VanEck: Bitcoin ETF Onayı Konusunda, ‘İhtiyatlı İyimserliğe’ Sahibiz
VanEck: Bitcoin ETF Onayı Konusunda, ‘İhtiyatlı İyimserliğe’ Sahibiz

2/2


2/2


VanEck platformunda Dijital Varlık Stratejileri departmanı yöneticisi olarak görev alan Gabur Gurbacs, dün katıldığı bir etkinlikte SEC‘in uzun süredir beklenen ve daha geçtiğimiz gece ertelendiği açıklanan Bitcoin borsa yatırım fonu (etf) kararı hakkında ‘ihtiyatlı bir iyimserliğe’ sahip olduğunu açıkladı.


İlgili haber:
SEC Tahmin Edildiği Gibi Bitcoin ETF’sini Erteledi – Yeni Tarih 27 Şubat

Cheddar’a katılan ve sunucu Brad Smith ile gündemi yorumlayan Gurbacs, piyasa hala açık açık bir Bitcoin ETF’si isterken, yaşanan tek gelişmenin VanEck tarafından sağlanan ve SEC’in Bitcoin ETF’sine onay vermesi için gereken şartların yerine getirilmesi olduğunu vurguladı. Gurbacs, Bitcoin ETF’si konusunda iyi bir şansa sahip olduklarını belirtti.

 Arttırılmış Şeffaflık ve Daha İyi Bir Yapı
Şirketin iyimserliğinin arkasındaki sebepleri açıklayan Gurbacs, konu hakkında şunları ifade etti:

”ETF’nin onaylanabileceği son gün, Şubat ayının sonu. Gerekli bütün piyasa yapısını karşıladığımızı, fiyatlandırma, depolama, değerlendirme ve koruma konularında bütün gereklilikleri yerine getirdiğimizi düşünüyoruz. Bu yüzden, ihtiyatlı bir şekilde iyimseriz ancak piyasayı hazır hale getirmek için hala yapılacak çok şey var. Ve son zamanlarda verilen iyi duyurulardan birisi de, over-the-counter piyasalarının şeffaf hale geliyor olmasıydı.”

Tezgah üstü piyasalarının şeffaflığı ile ilgili açıklamasını açıklayan Gurbacs, Circle ile Genesis Trading arasında yapılan anlaşmayı belirtti ve piyasanın ilk OTC Bitcoin Endeksinin altını çizdi.

SEC dün ilgili ETF kararını bir kere daha geciktirmiş olsa da, bu reddetmeden veya kabul etmeden önceki son erteleme hakkı oldu ve Şubat ayında regülatörün kesin bir karar vermesi bekleniyor.

VanEck: Bitcoin ETF Onayı Konusunda, ‘İhtiyatlı İyimserliğe’ Sahibiz isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

VanEck: Bitcoin ETF Onayı Konusunda, ‘İhtiyatlı İyimserliğe’ Sahibiz - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

İşte 4 ünlü analistten dev Bitcoin tahminleri Nasdaq CEO’su: Bitcoin “Geleceğin Küresel Para Birimi” Haline Gelebilir Bitcoin 6400 dolara yaklaşırken sert düzeltmelerle karşılaşabilir Bitcoin Kimse İçin Bedava Kazanç Kaynağı Değil! Akbank Resmen Ripple Ağını Kullanmaya Başladı En Lüks Arabalar Artık Bitcoin ve Bitcoin Cash Kullanılarak Alınabilecek!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır