Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

XRP Geçen Ay Yaşanan Yükselişinin Yüzde 68’ini Geri Verdi – Haftalık Düşüş Yüzde 20 Oranında

Ana Sayfa » GÜNCEL » XRP Geçen Ay Yaşanan Yükselişinin Yüzde 68’ini Geri Verdi – Haftalık Düşüş Yüzde 20 Oranında
XRP Geçen Ay Yaşanan Yükselişinin Yüzde 68’ini Geri Verdi – Haftalık Düşüş Yüzde 20 OranındaEylül ayının ortalarından itibaren dur durak bilmeden yükselen XRP, bir çok alt koinin yaşadığı döngüye tekrar giriş yaptı ve kırmızı tonlarda grafikler sunmaya devam etmekte. Ripple tarafından üretilen ve piyasaya sürülen XRP, sadece geçtiğimiz hafta %20.24 oranında kayıp yaşadı. Söz konusu düşüş son 24 saat içerisinde basın saatine göre yaşanan %7’nin üzerindeki kayıpla beraber elde edildi.

Piyasa hacmine göre üçüncü sırada yer alan kripto para birimi haftayı 0.60 dolar birim fiyatından başlatmış olsa da, elde ettiklerini kaybettiği bir hafta sonu ile kapanış yaptı. XRP 1 Ekim tarihi itibariyle 0.56 dolar seviyesine kadar geriledi ve şu an fiyat çok daha kötü durumda.

Aynı gün içerisinde bir kere daha 0.59 doları test eden XRP, daha sonra 0.55’e kadar gerisin geri düşüş yaşadı. 3 Ekim tarihinde ise tekrardan  0.59 dolara çıksa da, daha sonraki günlerde yavaş yavaş 0.52 dolara kadar geriledi.

XRP geçtiğimiz hafta içinde 0.50 doların altına kadar düşse de, dün 0.52 dolarda sabitlenmişti. Bugün erken saatlerde ise 0.51 dolar olan birim fiyat ani bir düşüş ile 0.47 hatta 0.46 dolara kadar geriledi.

XRP haftalık grafiğe göre hala yeşil bir tablo çizse de, geçtiğimiz ay elde ettiği yükselişin büyük bir oranını ayılara kaptırdı. Geçtiğimiz ay 0.29 dolardan XRP satın alan Hodlerlar yine de %62’lik bir fiyat yükselişine sahip.

XRP Eylül ayında yaşadığı yükseliş ile %98 gibi etkileyici oranlara çıksa da, bu rakamlar kalıcı olmadı.

XRP Geçen Ay Yaşanan Yükselişinin Yüzde 68’ini Geri Verdi – Haftalık Düşüş Yüzde 20 Oranında isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

XRP Geçen Ay Yaşanan Yükselişinin Yüzde 68’ini Geri Verdi – Haftalık Düşüş Yüzde 20 Oranında - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

İngiltere’nin en büyük gazetesi Bitcoin’i manşetten verdi Justin Sun: Tron’u Dünyanın En Meşhur Markası Yapmak İstiyoruz Kripto Para Yatırım Fonları Kapanmayla Karşı Karşıya Digital özgürlüğü vadeden iki kripto para: Ripple ve Tron Ünlü Milyarder: “Bitcoin Devrimi Daha Yeni Başlıyor!” Dikkat! Donanım Cüzdanlarında Yeni Bir Açık Tespit Edildi – Trezor’dan Açıklama Geldi

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır