Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Uzman Görüşü Bitcoin için 10 Bin Dolar Hala Mümkün

Ana Sayfa » GÜNCEL » Uzman Görüşü Bitcoin için 10 Bin Dolar Hala Mümkün
Uzman Görüşü Bitcoin için 10 Bin Dolar Hala Mümkün

© Reuters.  © Reuters.

Bitcoin için 10 bin Dolar ne zaman mümkün? On yıllık geçmişi boyunca dijital varlık Bitcoin, para aklama aracı olarak adlandırılmaktan tutun küresel para birimi olarak anılmaya kadar bir çok isimle adlandırıldı. Endüstri liderlerinin ve büyük yatırımcıların olanca kaprisleri nedeniyle yıllar içinde çeşitli fiyatlarda listelenen kripto para Bitcoin için hala birçok kişi, dijital altın olacağına olan inancını koruyor.

Bitcoin için 10 Bin Dolar Mümkün Ama Dijital Altın DeğilCNBC televizyonunda FAST money programı yaklaşık bir haftadır kripto para tartışmalarına programda yer vermiyordu. Nihayet geçtiğimiz perşembe bu yeni sektörle alakalı biraz zaman ayırdı. Kaliteli bir endüstri uzmanının Kripto paralar hakkında görüşlerine yer verdi.

Programa hızlı bir giriş yapan sunucu Melissa Lee hoşgeldin faslından sonra Dijital Döviz Grubu şirketi CEO’su Michael Moro’ya o klasik soruyo sordu: Bitcoin dijital altın mı?

Soruyu Yanıtlayan Moro, kripto varlıklarının uzun süredir devam eden olumlu özelliklerinden birinin, sermaye piyasaları ile bağlantısının olmaması cevabını verdi. Çünkü Bitcoin’in küresel borsalarda görülen fiyat hareketinden nadiren etkilendiğini belirtti. Küresel borsalardan direk etkilenmemesinin fiziksel altın değeriyle görülen bir özellik olsa da, yatırımcı, Bitcoin’in sınıflandırmasının dijital altının meşru biçim olarak hala tartışmaya açık olarak görüyor dedi. Sözlerini şöyle sürdürdü.

“Bitcoin, nihayetinde dijital bir altın sınıfında mı? Bu sorunun hala çok açık uçlu bir soru olduğunu düşünüyorum. Yatırımcıların dijital altın olduğuna inanmalarından ziyade, satın alınmasında veya kullanılmasında riskler barındırıyor. Dijital altın olarak kendini kanıtlaması gerektiğini düşünüyorum. ”

Bitcoin için 10 Bin Dolar TahminiFAST money programında konuşmasının devamında CEO, Ağustos ayının sonunda yaptığı bir açıklamada Bitcoin için 10 Bin Dolar ‘ı görmesini beklediğini söylemişti. Bu açıklaması hatırlatıldığında şu ifadelerle konuya değindi.

Bu tahmininin hala arkasında olduğunu ve kesin olarak bir numaralı kripto paranın 5,000 doları göreceğini düşünmediğini belirten Muro. Sözlerini şöyle sürdürdü.

Evet doğru öyle bir tahminde bulundum. hatalı değilim açıklamamın hala arkasındayım. Bitcoin için 10 bin Dolar seviyelerine çıkacak sonra da 5000 dolara yakın bir seviyeye inecek. Şu anki tabloda yanıldığımı düşünmüyorum o nedenle tahminime bağlıyım. Şunu çok net olarak olarak ifade etmeliyim ki kesinlikle 5000 doların altına düşmez.

Moro, gibi bir uzmanın kesin tarih ve fiyat hedeflerini iletmekten uzak kalan öngörüsüne rağmen, kripto para piyasasında her hafta gelen olumlu haberler fiyat oranının yükselişe geçeceğine işaret ediyor. Sektörün önemli isimlerinin bazıları da Bitcoin için yıl sonu 10 bin Dolar seviyelerinin, zor olmadığı görüşünde. Olasılık çok uzak değil. Siz ne dersiniz Bitcoin o özlenen boğa koşusuna yakın zamanda çıkabilir mi? Görüşlerinizi bizimle paylaşın.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Uzman Görüşü Bitcoin için 10 Bin Dolar Hala Mümkün - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Litecoin Topluluğu, Halving sonrası LTC’nin 200 dolar çıkacağına inanıyor Analist görüşü: Bitcoin İçin 1000 Dolar Mümkün Görünüyor Ethereum Ağındaki DApp’lar Verimli Kullanılmıyor ! Bankacılık devine göre Bitcoin büyük sıçramaya yakın 7 Ağustos kripto para piyasaları özeti ve Bitcoin’de son durum Bitcoin üçgen bir modele kilitlendi! Peki model aşağı mı yoksa yukarı mı kırılacak?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır