Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ünlü Yatırımcı: Kripto’yu Görmezden Gelmek, 1993’lerde İnterneti Görmezden Gelmeye Benziyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ünlü Yatırımcı: Kripto’yu Görmezden Gelmek, 1993’lerde İnterneti Görmezden Gelmeye Benziyor
Ünlü Yatırımcı: Kripto’yu Görmezden Gelmek, 1993’lerde İnterneti Görmezden Gelmeye BenziyorDünyanın en büyük ve en başarılı risk sermayesi firmalarından birisi olan Andreessen Horowitz‘in (A16Z) ortaklarından olan başarılı yatırımcı Benedict Evans, kripto para birimlerinin 1993 yılındaki internete çok benzediğini ifade etti.

Aynı diğer yeni gelişen teknolojilerde veya piyasalarda olduğu gibi, kripto para dünyası da çok sayıda başarısız olmuş proje ve sahtekarlığa tanık oldu ve bu tamamen normal.

Ancak Evans’a göre, eğer yatırımcılar başarısız olmuş projelere ve sahtekarlıklara odaklanırsa, bu aynı Usenet, Cuecat ve Boo.com gibi platformların gösterdikleri gelişim eksikliği yüzünden 1999 yılında interneti görmezden gelmek gibi olur.

Daha önce, A16z fonunun kurucusu ve efsanevi risk sermayedarı Ben Horowitz, kripto para birimleri gibi yeni gelişen teknolojilerin, mevcut teknolojilerden daha üstün olma eğilimine sahip olduğunu belirtmişti.

Ünlü Yatırımcı: Kripto’yu Görmezden Gelmek, 1993’lerde İnterneti Görmezden Gelmeye Benziyor isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ünlü Yatırımcı: Kripto’yu Görmezden Gelmek, 1993’lerde İnterneti Görmezden Gelmeye Benziyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Fransa’da Yanan Katedral İçin Kripto Paralar İle Bağış Toplanıyor ”Ethereum Bu Yoldan Giderse 750 Doları Bulabilir” Tron’un hedefi online oyun sektörünün lideri olmak! Argo Artık Müşterileri Adına Kripto Para Madenciliği Yapmayacak Coinbase Borsası Söylentisi ZCash (ZEC) Fiyatını Yükseltiyor. ZEC Fiyatı 124 Dolar Oldu Hublot Sonunda Çok Merak Edilen Bitcoin Saatini Tanıttı ve Fiyatını Açıkladı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır