Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Öğren Kazan: Siz öğrenin Coinbase ödesin

Ana Sayfa » GÜNCEL » Öğren Kazan: Siz öğrenin Coinbase ödesin
Öğren Kazan: Siz öğrenin Coinbase ödesin


Siz öğrenin Coinbase size kripto para ödesin. San Francisco merkezli kripto para borsası, Coinbase, kripto para birimleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için halka kripto ödeyerek teşvik etmek istiyor.Çarşamba günkü açıklamaya göre , Coinbase, kullanıcıların video ve quizler aracılığıyla kripto varlıklarla ilgili temel bilgilere sahip olmalarını sağlayacak “Earn” adlı yeni bir platform başlattı.


Siz öğrenin Coinbase ödesin

Earn için kaydolup olmadıklarına bakılmaksızın herkesin erişimine açık olan Earn platformunda eğitimlerini tamamlayan kullanıcılar, bir miktar 0x tokeni kazanacaklar.

Piyasaya sürülünceye kadar, Coinbase Earn, Coinbase tarafından davet edilenler için kullanılabilecek; ilgilenen diğer kişiler kayıt yaptırarak bekleme listesine girebilecekler.

Platform, kullanıcıların yalnızca başlangıçta 0x kazanmalarına izin verirken, Coinbase gelecekte daha fazla içerik ve diğer şifrelemelere destek vermeyi planladığını söyledi.

Coinbase Earn platformunun arkasında ki güdü Coinbase, “İnsanların yeni bir dijital varlığı keşfetmelerinde ki en büyük engellerden biri, bu varlık hakkında bilgi eksikliği” olduğunu doğrulayan bir anket gerçekleştirdi.

Bu temelde, Coinbase Earn , insanlar için ‘nereden başlamalı’ sorusunu çözecek ve kripto-para madenciliğine ya da satın alımına alternatif olacaktır. Coinbase,

“Kripto para madenciliği genellikle yüksek kurulum maliyetleri ve teknik bilgi anlamına gelirken, kripto para satın almak, harcanabilir bir gelire sahip olmayı gerektiriyor” dedi.

Coinbase Earn ile kullanıcılar akıllı telefonlarında veya dizüstü bilgisayarlarında öğrenerek kripto para kazanabilirler.

En son duyuru ve direkt kripto dönüşümü desteğinin yanı sıra , Coinbase’in ’12 günlük Coinbase’ adlı tanıtım kampanyasından daha heyecanlı haberler bekleniyor.

Kaynak

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Öğren Kazan: Siz öğrenin Coinbase ödesin - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Merakla Beklenen Marco Polo’da İlk Gönderim Gerçekleşti Balina Alarmı! Bitfinex Olduğu Düşünülen Bir Hesap, 8.047 BTC’lik İşlem Yaptı! Ethereum teknik analizi 31 Ocak FSB: Kripto Paralar Asla Bir Tehdit Değil! Piyasalar Yine Düşüşte: İlk 10’un Tamamı Kırmızı; Waves, Yükselişi ile Dikkat Çekiyor Çok tartışılan Libra projesine baskı her geçen gün artıyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır