Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Kripto Paraların Geleceğini Belirleyecek Unsur: Kurumsal Yatırımcılar

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kripto Paraların Geleceğini Belirleyecek Unsur: Kurumsal Yatırımcılar
Kripto Paraların Geleceğini Belirleyecek Unsur: Kurumsal Yatırımcılar

© Reuters.  © Reuters.

Kurumsal yatırımcıların gelecekte kripto paraların nerede olacağı, hangi seviyede olacağı ve fiyatının dengelenip dengelenmeyecek olduğu hakkında belirleyici bir unsur olması planlanıyor. Henüz mevcut yatırımcıların az miktardaki kripto para yatırımlarını bir alıyor, bir satıyor olmalarından dolayı piyasada sabit olarak yatırımlarını tutan bir kişi bulmak çok zor oluyor.

Bitcoin fiyatının düşmesi yatırımcıların satışlarına bağlı olarak artabildiğinden, milyonlarca yatırımcı olmasına rağmen neredeyse hepsinin amacının kripto paralardan kazanç amacı ile olması fiyatın sürekli olarak satışlara bağlı gerilemesine sebep olmakta. Yatırımcılar açısından bu, kripto paraların geleceğini ilgilendiren bir konu olsa da ”kendimi düşünürüm, başkasını düşünmem” düşüncesi dolayısı ile günü kurtarmaya bakan yatırımcı, gün içerisinde binlerce dolarlık satışlar yapıyor.

Ne karar verecek olduğunu bilemiyorlar
Kurumsal yatırımcılar piyasaya girmeye başladığında ise piyasada ani satışların etkisi azalacak ve milyarlarca dolarlık piyasayı kasasında tutacak olan kurumsal yatırımcılar, kazanç hırsı dolayısı ile her gün on kez alım ve satım yapmayarak piyasadaki dengeyi kurabilecekler. Piyasa hacmindeki değişimleri de bu sayede önlemiş olacaklar.

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kripto Paraların Geleceğini Belirleyecek Unsur: Kurumsal Yatırımcılar - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bakkt Warehouse Bitcoin Mevduatlarını Kabul Etmeye Başladı Roger Ver ve Charlie Lee Röportajı: İki Rakip Koin Temsilcisi Bir Arada Bitcoin ve Ethereum Düşerken Binance Coin Yükseliyor Yerli Bitcoin Borsalarına Boğa Bereketi: Hacimlerde Büyük Artış Uzman görüşü: bu durgunluk Bitcoin ayı piyasasının son demlerinde olduğunu gösteriyor Venezuelalı bir Bitcoin madencisinin itirafları

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır