Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ünlü Mücevher Firması Artık Kripto Para Ödemesi Kabul Ediyor!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ünlü Mücevher Firması Artık Kripto Para Ödemesi Kabul Ediyor!
Ünlü Mücevher Firması Artık Kripto Para Ödemesi Kabul Ediyor!ABD menşeli ünlü mücevher markası Marks Jewelers, aralarında Bitcoin Cash’in de olduğu kripto para birimleri ile ödeme almaya başladı. Tüketiciler artık elmas, değerli saat, alyans gibi mücevherleri ve takıları BCH ve yedi diğer kripto para birimi daha kullanarak alabilecekler. Ünlü firmadan alışveriş yapmak için kullanılabilecek kripto para birimleri arasında Bitcoin Diamond, Bitcoin Cash, Bitcoin, Bitcoin Gold, Dash, Ethereum, Litecoin ve Zcoin yer alıyor.

Daha Düşük İşlem Ücreti
Firma BCH’nin yanı sıra Bitcoin ve Ether gibi kripto para birimleri ile de ödeme alıyor. Marks Jewelers’ın pazarlama müdürü Joshua Robin, konu hakkında şunları ifade etti:

”Bu bizim mücevherlerimizi daha düşük işlem ücretleri ile küresel piyasaya da satabilmemiz için bir fırsat.”

Marks Jewelers şimdiden ABD piyasası içerisindeki en büyük mücevher satıcılarından birisi haline geldi ancak Rubin’in yaptığı açıklamaya göre e-ticaret platformu Shopping Cart Elite ile yapılan bu ortaklık firmanın uluslararası seviyede de ciddi bir popülarite kazanmasına vesile olacak. Pennsylvania menşeli firma 35 yıldan beri özellikle elmas ve mücevher satmakta. Firmanın yaptığı açıklamaya göre kripto para birimleri ile yapılan ödemeler masrafların daha da azalmasına ve mücevherlerin daha ucuz fiyattan tüketici ile buluşmasına neden olacak.

Kripto para birimleri ile ödeme yapmak kredi kartı ile ödeme yapmaya kıyasla çok daha düşük yüzdelik işlem ücreti gerektirdiğinden, hem tüketici hem de dükkan sahipleri için çok daha hesaplı ve mantıklı bir karar olarak öne çıkmakta.

Ünlü Mücevher Firması Artık Kripto Para Ödemesi Kabul Ediyor! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ünlü Mücevher Firması Artık Kripto Para Ödemesi Kabul Ediyor! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

4 Saatlik Bitcoin Grafiğinde Daha Önce Görülmeyen Görüldü! ConsenSys, Rakip Firması R3’ün Eski Yöneticileri Tarafından Kurulan Startup’a Yatırım Yaptı Reddit Kullanıcısı Uyardı: “Borsadan Paramı Çekemiyorum” Sun, Hakkında Çıkan İddialara Yanıt Verdi: Hepsi Yalan Bitcoin vadeli kontratlarında olağan dışı hareket ABD Kongresi: Bitcoin Nakit Para Olarak Değil, Yatırım Aracı Olarak Kullanılıyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır