Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ünlü Kripto Para Yatırımcısı 2019 Stratejisini Açıkladı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ünlü Kripto Para Yatırımcısı 2019 Stratejisini Açıkladı
Ünlü Kripto Para Yatırımcısı 2019 Stratejisini Açıkladı

© Reuters.  © Reuters.

Bitcoin ve kripto paralar 2018 yılında beklenilen performanstan uzak kalırken, neredeyse 12 ay süren ayı piyasası sonrasında kripto para piyasası büyük ölçüde değer kaybetti.

Yeni yıl yeni umutları beraberinde getirirken, kripto para meraklıları kendilerine yeni yıl stratejileri belirlemeye çalışıyorlar. Kripto para dünyasının önemli yatırım şirketlerinden Pantera Capital’ın partneri Paul Veradittakit Coin Telegraph’a yaptığı açıklamada 2019 yılına dair görüşlerini açıklarken, Bitcoin satın almak için çok iyi bir zaman olduğuna inandığını ifade etti.

“Tüm Yumurtaları Tek Bir Sepete Koymayın”
Coin Telegraph ile gerçekleştirdiği Youtube röportajında söz alan Veradittakit, kısa ve orta vadeli fiyat öngörülerinde bulunarak, Bitcoin’in mevcut fiyatının kendisi için satın alma fırsatı anlamına geldiğini ifade etti. Zira ona göre bu fiyatlardan Bitcoin satın almayan yatırımcılar gelecek senelerde kendilerine kızacaklar.

Alternatif kripto para birimlerinin büyük oranda Bitcoin’e bağlı olduğunu ifade eden Veradittakit, Ethereum ve Ripple gibi önde gelen paraların dahi Bitcoin’le korelasyon dahilinde fiyat değişimi gösterdiğini belirtti;

“Tüm yumurtaları tek bir sepete koymak büyük olasılıkla iyi bir starteji değil. Bu yüzden ya bir endekse yatırımda bulunun, ya da belirlediğiniz, tutkunu olduğunuz alternatif kripto paraları seçerek yatırımlarınızı gerçekleştirin.”

Tone Vays’e Göre Altcoinler Büyük Risk İçeriyor
Veradittakit’in görüşleri yatırımcıları Bitcoin satın almaya ve onu da alternatif kripto paralarla desteklemeye iterken, ünlü analist Tone Vays farklı bir görüşe sahip.

Coin Telegraph’a konuşan analiste göre 2018 yılında yaşanan ayı piyasası 2014 ve 2015 yıllarında yaşananlardan farklı ve eski JP Morgan çalışanına göre bu sefer Bitcoin yükseldiğinde “altcoin balonu” etkisiz kalacak ve Bitcoin’in piyasa hakimiyeti gittikçe artacak.

Yayın saati itibariyle kripto para piyasasının toplam hacmi 129 milyar dolar bandında seyrederken, lider kripto para birimi Bitcoin’in piyasa içerisindeki etkisi yüzde 51,9 seviyelerinde yer alıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin, Facebook (NASDAQ:FB) sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

The post Ünlü Kripto Para Yatırımcısı 2019 Stratejisini Açıkladı appeared first on Kriptokoin.com.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ünlü Kripto Para Yatırımcısı 2019 Stratejisini Açıkladı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Tether’in Yeni Bankası Deltec, Anlaşma Hakkında Sessizliğini Koruyor – Ortaklık Gerçek Mi? İşte Doğru Bitcoin Tahminleriyle Nam Salan Analistlerden 9 Çarpıcı BTC Tahmini Bitcoin zorluğunda tüm zamanların en yüksek seviyesi Binance’te Bugün: En Çok Kazandıran ve Kaybettiren Kripto Paralar 23 Aralık 2019: Kripto para piyasaları haftaya nasıl başladı? Ripple’a güveniyor musunuz? İşte XRP için hayatını ortaya koyan yatırımcılar

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır