Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ünlü Finans Yazarından Patlayıcı Bitcoin Tahmini: “Bitcoin İnanılmaz Seviyeleri Görecek.”

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ünlü Finans Yazarından Patlayıcı Bitcoin Tahmini: “Bitcoin İnanılmaz Seviyeleri Görecek.”
Ünlü Finans Yazarından Patlayıcı Bitcoin Tahmini: “Bitcoin İnanılmaz Seviyeleri Görecek.”

2/2


2/2

Yatırımcılar son aylardaki tehlikeli fiyat düşüşlerine rağmen 10. yıl dönümünü kutlayan Bitcoin (BTC) hakkında boğa görünümlü kalmaya devam ediyorlar. Lider kripto para birimi BTC, 3 Ocak 2009 tarihinde Bitcoin Blockchain’i oluşturulduğundan bu zamana kadar uzun bir yol kat etti.

Ünlü kripto yazarı bir Bitcoin tutkunu ve yatırımcısı
Bir keresinde, Florida’da yaşayan bir bilgisayar programcısı olan Laszlo Hanyecz, Mayıs 2010’da 10 bin BTC karşılığında 2 pizza satın aldığında BTC bu zamana göre değersizdi. Laszlo Hanyecz’in BTC ile pizza aldığı zamanlarda, 10 bin BTC 30 dolara denk geliyordu.

Laszlo Hanyecz BTC’lerini elinde tutsaydı mevcut BTC kuruna göre şu anda yaklaşık 38 milyon dolardan fazla parası olacaktı. Ancak, geçtiğimiz yıl boyunca Bitcoin değerinin yüzde 80’ini kaybetti. Trading Cryptocurrencies’te bir yazar olan Clem Chambers, Evening Standard’a ilk Bitcoin’lerinin çoğunu bin dolar ve 2,5 dolardan satın aldığını ve BTC 18 bin dolar seviyesine çıktığında sattığını söyledi.


Clem Chambers, BTC fiyat öngörüsünü açıklıyor
Clem Chambers gelecekte lider kripto para birimi BTC için başka bir patlama olacağını tahmin ediyor. Clem Chambers, BTC fiyat öngörüsünü şu sözlerle anlatıyor:

Bitcoin bir yıl içinde tekrar canlanacak ve büyük bir patlama yapacak. İnternetin geçtiğimiz 25 yılı yönettiği gibi Bitcoin, kripto paralar ve Blockchain de önümüzdeki 25 yılı yeniden inşa edecek.

Ünlü yazar açıklamalarına lider kripto para biriminin fiyatı arttıkça yanlış pozisyonda kalanların durumunu açıklayarak devam ediyor:

BTC, bir mızrağın ucu ya da buz dağının görünen kısmı gibi. Her iki durumda da bunun doğru tarafında olmak istersiniz ve dolayısıyla lider kripto para birimi yükseldikçe yanlış pozisyonda kalmak istemezsiniz.

Stephen Morrison: “Zamanımı ve paramı Bitcoin’e ve Blockchain‘e yatırdım.”
Stephen Morrison da lider kripto para birimine yatırım yaptı ve “sektörde kalmak için burada olduklarını” da vurguluyor. Stephen Morrison, kripto paraların kalıcı olduklarına inanıyor. Stephen Morrison BTC’ye ve Blockchain’e bakışını şu sözlerle anlatıyor:

Geçmişe gidebilsem, 2018 yılının Ocak ayında kripto para varlıklarımı satar şimdi tekrar geri alırdım. Kripto paraları ve projeleri daha özenle araştırdım ve kararlarımı vermek için duygularımdan daha az yararlanırdım. Ama yine de zamanımı ve paramı Bitcoin’e ve Blockchain‘e tekrar yatırdım. Çünkü Blockchain’e inanıyorum.


“Bitcoin ve Blockchain’in hataları var, ama kalıcı olmak için buradalar.”
Stephen Morrison aynı zamanda Bitcoin’in dahil olduğu projelerin birçok finansal işlemi daha hızlı, daha adil ve daha ucuz hale getirdiğini öne sürüyor. Stephen Morrison açıklamalarına şu sözlerle devam ediyor:

Bitcoin ve Blockchain’in hataları var, ama kalıcı olmak için buradalar. Bu teknoloji medyaya, filmlere ve mağazalarımıza gittikçe daha fazla giriyor. Büyük finansal kuruluşlar bu alana yatırım yapıyor ve giderek daha fazla insan bu sektöre girmeye çalışıyor.

Bitcoin fiyatı yazım sırasında yüzde 0,22 oranında artışla 3.826 dolar seviyesinden işlem görüyor. BTC şu anda 67,7 milyar dolarlık piyasa değeriyle ilk sırada yer alıyor. BTC fiyatı yazım sırasında 5 milyar dolarlık bir 24 saatlik işlem hacmini yönetiyor. BTC ticaretine şu anda yüzde 12 oranıyla BitMEX Borsası hakim konumunda.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin, Facebook (NASDAQ:FB) sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

Burada yazılanlar yatırım tavsiyesi olarak görülmemeli, kripto para yatırımlarının yüksek risk içerdiği ve piyasanın 2018 yılında yüzde 80’in üzerinde değer kaybı yaşadığı gerçekleri bir sonraki adımlarınızda göz önünde bulundurulmalıdır.

The post Ünlü Finans Yazarından Patlayıcı Bitcoin Tahmini: “Bitcoin İnanılmaz Seviyeleri Görecek.” appeared first on Kriptokoin.com.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ünlü Finans Yazarından Patlayıcı Bitcoin Tahmini: “Bitcoin İnanılmaz Seviyeleri Görecek.” - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Wanchain, EOS’u entegre edecek Michael Arrington’un Yatırım Fonundan, Amerikan Girişimine Yatırım ETH Ağında Ponzi İddiası JPMorgan, ETH Blockchain üzerindeki ödeme mekanizmasını geliştirmeye devam ediyor Wikipedia Bitcoin Sonrası Bu Kripto Parayı Da Kabul Etmeye Başladı Diar Araştırması: 2018 Yılında Kripto Para Borsaları ”Rekor İşlem Hacmi” Gördü

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır