Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin’in 60.000 Dolara Çıkacağını Tahmin Eden TenX Başkanı Julian Hosp, Başkanlıktan Çekildi

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin’in 60.000 Dolara Çıkacağını Tahmin Eden TenX Başkanı Julian Hosp, Başkanlıktan Çekildi
Bitcoin’in 60.000 Dolara Çıkacağını Tahmin Eden TenX Başkanı Julian Hosp, Başkanlıktan ÇekildiKripto para bankamatik kartı şirketi olarak bilinen TenX, geçtiğimiz 2017 yılında ICO sürecinden 80 milyon dolar elde etmişti ancak firmanın gündeme gelme sebebi sadece bundan ibaret değil.

TenX’in kurucu ortağı ve eski başkanı olan Julian Hosp, zaman zaman oldukça ilginç ve spekülatif açıklamalarda bulunması ile de platformu manşetlere taşımıştı. TenX tarafından yapılan bir duyuruya göre, Julian Hosp’un başkanlıktan çekilmesinden sonra ”işletmeyi sadece ileri taşıma görevi” firma CEO’su Toby Hoenisch’e düşüyor. Platform özellikle kart devi Visa’nın, şirketin kart üreticisi WaveCrest’in işlemlerini 2018 yılının Ocak ayında askıya almasından sonra bocalamaya başlamıştı.

TenX olaydan bir yıl sonra kendi internet sayfasında söz konusu bankamatik kartının ”çok yakında geleceğini” bildirse de, firma daha önce de 2018 yılının ilk çeyreğinde kartı piyasaya süreceği gibi yerine getirilememiş sözler vermişti.

The block kaynağının aktardığı bilgilere göre Hosp, çeşitli mahkemelerde piramit şeması olması dolayısıyla sourşturması bulunan Lyoness isimli bir şirketle bağının olduğunu ortaya çıkaran bir videodan sonra başkanlıktan ‘zorla’ ayrıldı.

Hosp bunun yanı sıra geçtiğimiz Temmuz ayında Bitcoin’in 5.000 dolardan 60.000 dolara çıkacağını tahmin etmesiyle de konuşulmuştu.

”Geçmişe gidelim, geçen seneye, mesela Aralık ayı civarlarına, o zamanlar Bitcoin fiyatı tüm zamanların en yükseği 20.000 dolar idi. 2018’deki duruma bakacak olursak, 5000 dolardan 60.000 doları göreceğiz. 5000 dolara hemen hemen yaklaştık sayılır. Bakalım 60.000 doları görebilecek miyiz. Ben hala oldukça ümitliyim. “

Bitcoin’in 60.000 Dolara Çıkacağını Tahmin Eden TenX Başkanı Julian Hosp, Başkanlıktan Çekildi isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin’in 60.000 Dolara Çıkacağını Tahmin Eden TenX Başkanı Julian Hosp, Başkanlıktan Çekildi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bir Hack Olayı Daha: Bu Kez Kurban GateHub Kripto Para Cüzdanı Üreten Ledger Hong Kong’da Şube Açacak Bitcoin 4% artışla 11.254,0 seviyesinin üzerine çıktı EOS 15% artışla 8,0239 seviyesinin üzerine çıktı Monero’da (XMR) kârlılık dibe vurdu Eski CFTC Başkanı: Kripto Paralar Bir An Önce Düzenlenmeliler

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır