Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

‘’Ülkeler Benimle Rekabet Etsin’’ Diyen ABD’li Milyarder Yatırımcı Tim DRAPER İstanbul’daki Konferansa Katılacak!

Ana Sayfa » GÜNCEL » ‘’Ülkeler Benimle Rekabet Etsin’’ Diyen ABD’li Milyarder Yatırımcı Tim DRAPER İstanbul’daki Konferansa Katılacak!
‘’Ülkeler Benimle Rekabet Etsin’’ Diyen ABD’li Milyarder Yatırımcı  Tim DRAPER İstanbul’daki Konferansa Katılacak!Tesla (NASDAQ:TSLA), Skype ve Hotmail’in ilk yatırımcılarından, Donald Trump’ın Amerikan finans sisteminin kripto para regülasyonları ile ilgili danışmanlık istediği Tim DRAPER da, Blockchain Economy İstanbul Summit’in ana konuşmacıları arasına katıldı!
Teknoloji milyarderi ve Bitcoin yatırımcısı Tim DRAPER, 2014’te yaptığı 40.000 adet bitcoin yatırımı ile biliniyor. Aynı yıl, bir Bitcoin’in ‘’3 yıl içerisinde 10 bin doları aşacağını’’ doğru şekilde öngörmüş, öyle ki 2017 yılının Aralık ayında bir Bitcoin fiyatı 20 bin dolara yaklaşmıştır. Yakın zamanda ise bir Bitcoin fiyatının 2022’ye kadar 250.000 dolara yükseleceği tahmininde bulunmuştur. DRAPER, 5 yıl içinde de tüm dünyada yalnızca kripto paraların kullanılacağını ifade ediyor.

Ortadoğu’nun en büyük Blockchain ve kripto para konferansı ‘’Blockchain Economy İstanbul Summit’’in konuşmacıları arasında Tim DRAPER yanı sıra, Wall Street Analisti Tom LEE, Liberland Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Vit JEDLICKA gibi önemli isimler ve analistler de bulunuyor. Bitcoin fiyatının aşağı doğru gerilediği dönemde, bu durumu bir fırsat olarak değerlendirebilir; Bitcoin’in erken dönem yatırımcısı Tim DRAPER’ın analizlerinden birebir faydalanabilirsiniz. 20 Şubat 2019’da İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek konferansta şimdiden yerinizi ayırtın!

“Blockchain Economy İstanbul Summit”

Mekan: Haliç Kongre Merkezi, Istanbul

Tarih: 20 Şubat 2019

Website: https://www.blockchaineconomy.istanbul/

‘’Ülkeler Benimle Rekabet Etsin’’ Diyen ABD’li Milyarder Yatırımcı Tim DRAPER İstanbul’daki Konferansa Katılacak! isimli makale Koin Bülteni tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

‘’Ülkeler Benimle Rekabet Etsin’’ Diyen ABD’li Milyarder Yatırımcı Tim DRAPER İstanbul’daki Konferansa Katılacak! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

8 Kasım Bitcoin analizi: BTC/USD güne düşüş eğiliminde başlıyor Chicago’dan Bogota’ya: Bitcoin ATM’leri Hızla Yayılıyor Coinbase CEO’su Şirketin Son Aylardaki Durumunu Özetledi Rapor: 2019’da Kazanan Bitcoin Olacak! Neden Mi? Binance, Bitcoin OTC sektörüne de el attı! Popüler Yazılım Geliştiricisi Github’tan İranlılara Yasaklama

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır