Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Uçuşa Geçen Bitcoin Cash, Piyasa Hacmine Göre Top 5 Arasındaki Yerine Geri Döndü

Ana Sayfa » GÜNCEL » Uçuşa Geçen Bitcoin Cash, Piyasa Hacmine Göre Top 5 Arasındaki Yerine Geri Döndü
Uçuşa Geçen Bitcoin Cash, Piyasa Hacmine Göre Top 5 Arasındaki Yerine Geri DöndüKripto para piyasası Kasım ayının ortalarında yaşanan hard fork ile, topyekün bir düşüşe geçmişti ve Kasım başlarında 630 dolara kadar çıkan BCH, 100 doların altına kadar geriledi.

Son iki gündür kendini belli etmeye başlayan boğalardan en çok nemalanan kripto para birimlerinden birisi olan Bitcoin Cash ise, elde ettiği %40 civarı yükselişle, ciddi anlamda yükselmeyi başardı.

Çok değil bir hafta önce sekizinci sıraya kadar gerilemiş olan Bitcoin Cash, basın saatine göre piyasa hacmi açısından bir çok kripto para birimini geçerek tekrar eski yeri olan dördüncülüğe yükseldi. Hem piyasa hacmi hem de birim fiyat konusunda toparlanma yaşayan BCH, daha önce yaşanan fork sonrası zararı tam olarak telafi etmiş olmasa da, basın saati itibariyle 2.828 milyar dolar piyasa hacmine ve 161 dolarlık birim fiyata ulaşmayı başardı.

Bunun yanı sıra Bitcoin Cash ağındaki bölünmeden oluşan yeni kripto para birimi Bitcoin SV de, kardeşi BCH gibi yükseliş yaşayanlardan birisi ve 60 dolara kadar gerilemesinin ardından basın saati itibariyle 100 dolar üzerine kendisini atmayı başardı.

Roger Ver’in desteklediği Bitcoin Cash ABC ekibi ile Craig Wright’ın desteklediği Bitcoin Cash SV arasındaki hash savaşlarının galibi Bitcoin Cash ABC ekibi olmuş ve Bitcoin Cash ağını ele geçirenler de Roger Ver’in ekibi olarak belirlenmişti. Düşüş esnasında çok küçük bir süreç boyunca Bitcoin Cash’i geçmeyi başaran Bitcoin SV, tekrardan BCH’nin gerisine düştü.

Uçuşa Geçen Bitcoin Cash, Piyasa Hacmine Göre Top 5 Arasındaki Yerine Geri Döndü isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Uçuşa Geçen Bitcoin Cash, Piyasa Hacmine Göre Top 5 Arasındaki Yerine Geri Döndü - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Sirkülasyondaki Bitcoin Miktarının Yüzde 50’si Bir Yıldır Hiç Hareket Etmedi, Yüzde 20’si Tamamen ‘Kaybolmuş’ Olabilir! ABD’nin CFTC Başkanı: ‘Kripto Paralara Zamanında İnternet’e Yaklaşıldığı Gibi Yaklaşılmalı’ Analistlerin Bitcoin senaryosu gerçekleşirse çok can yakacak! Güney Kore’nin Önde Gelen Holdingi ConsenSys ile İşbirliği Yapacak Çin Neden Kripto Para Madenciliğini Yasakladı? Peter Schiff’e uyanlar, Bitcoin’de %40,900’ü kaçırdı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır