Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Türkiye’de Hizmet Veren Kripto Varlık Borsası Coiny Pro’nun Referans Sistemi Açıldı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Türkiye’de Hizmet Veren Kripto Varlık Borsası Coiny Pro’nun Referans Sistemi Açıldı
Türkiye’de Hizmet Veren Kripto Varlık Borsası Coiny Pro’nun Referans Sistemi Açıldı

2/2


2/2


2017 yılında kripto varlık cüzdanı ve borsası hizmeti sunmak amacıyla kurulan Coiny, geçtiğimiz günlerde referans sistemini hayata geçirdi.

Türkiye’nin yanısıra dünya çapında başarılara imza atmayı hedeflerken, pro.coiny.io adresinden ulaşılan kripto varlık borsası Coiny Pro ve kripto cüzdanı Coiny, Coinbase’e benzeyen bir yapı ile kolay, hızlı ve güvenilir hizmet sunmayı amaçlıyor.

Geçtiğimiz günlerde HOT/TRY çiftini listelemeye başlayarak Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren Coiny Pro bugün hayata geçirilen referans sistemi ile ise Coiny Pro’ya davet ettiğiniz kullanıcıların her işleminden kazanç elde etmenizi sağlıyor. Referans linkiniz ile kayıt olan kullanıcının her işleminde işlem komisyonunun %20’sini kazanıyorsunuz.

Coiny Pro hesabınızın profilinden ulaşabileceğiniz referans linkinizi paylaşarak borsaya kazandırdığınız her yeni kullanıcı ile daha fazla kazanma fırsatınız oluyor.

Referanslarınızdan kazandığınız bonuslar, her pazar günü otomatik olarak hesabınıza tanımlanacak.

Referans sisteminin daha ayrıntılı inceleyecek olursak:

Referans Linkini Paylaş
Referans linkinize profil sayfasından veya bu bağlantı üzerinden ulaşıp kopyalayabilirsiniz. Referans linkinizi Twitter, Whatsapp, Telegram gibi bütün platformlarda paylaşabilirsiniz.


Coiny Pro Referans Linki

Her Al-Satta Kazan
Referans linkinizle Coiny Pro’ya katılan kullanıcıların her işleminin komisyon ücretinin %20’sini onu davet eden kullanıcıya iade ediyoruz.

Her Pazar Bonusların Cüzdanında!
Kazandığınız bonuslar her pazar günü TRY cüzdanınıza otomatik olarak yatar. Bonuslarınızı istediğiniz gibi kullanabilirsiniz!

Referans sisteminin Kuralları

  • Davet eden kullanıcı davet ettiği kullanıcının her başarılı al/sat işleminde, işlem ücreti üzerinden ödül kazanacaktır.
  • Referans ödülü= Davetlinin işlem tutarı * işlem komisyon oranı * %20 şeklinde hesaplanacaktır
  • Coiny Pro her hafta pazar günü tüm kullanıcıların kazandığı bonusları kullanıcının TRY cüzdanına otomatik yatıracaktır.

Kayıt adresi: https://pro.coiny.io/

Türkiye’de Hizmet Veren Kripto Varlık Borsası Coiny Pro’nun Referans Sistemi Açıldı isimli makale Koin Bülteni tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Türkiye’de Hizmet Veren Kripto Varlık Borsası Coiny Pro’nun Referans Sistemi Açıldı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

İsviçre’de, Kara Para Aklanmasının Önlenmesine Yönelik Bir Standart Yayınlandı Alp Işık Tokyo’dan Bitcoin İle Ürün Satın Aldı! Alex Krüger: Bitcoin İlk Satın Alma Bölgesine Yaklaşıyor, BTC, Ethereum, XRP, Litecoin ve Bitcoin Cash Fiyat Görünümü Ripple, XRP destekli xRapid’le ilgili yeni planlarını açıkladı Kripto Para Borsaları Zarar Ederken, Coinbase Girişim Üstüne Girişim Yapıyor Ethereum 100 Doların Üzerine Çıkamıyor: Peki Buna Sebep Ne?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır