Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Borsalar, BCH işlemlerine tekrar başlıyor! BCH yılın en düşük seviyesinde, bu bir fırsat olabilir mi?

Ana Sayfa » GÜNCEL » Borsalar, BCH işlemlerine tekrar başlıyor! BCH yılın en düşük seviyesinde, bu bir fırsat olabilir mi?
Borsalar, BCH işlemlerine tekrar başlıyor! BCH yılın en düşük seviyesinde, bu bir fırsat olabilir mi?

3/3


2/3

Sert çatal nedeniyle başlayan kazım savaşları ile BCH yılın en düşük seviyesine indi. Piyasalarda güven kaybeden Bitcoin Cash tekrar toparlanabilir mi?

BCH yılın en düşük seviyesinde

Bitcoin Cash çatalı başladıktan sonra beş gün geçti ve BCH ekosisteminin istikrarını bozdu. En kötüsü de herhangi bir yakın zamanda toparlanmayacak gibi görünüyor.

Salı günü BCH/USD çifti, tekrar %40 daha düştü. Çoğu borsa, çatal öncesi BCH işlemlerini durdurdu. Sonuç olarak piyasada büyük bir değer kaybı yaşadı ve Bitcoin Cash fiyatı, yılın en düşük seviyesine 202 $’a kadar düştü. Yukarı yönlü uzun bir toparlanma için herhangi bir işaret yok. Her seans ardı ardına ayı bayrağı oluştururken düşüş eğilimi yoğunlaştı. Devam eden eğilim, daha fazla düşüşe işaret etmeye başladı. Ve sonuçta, BCH/USD çifti, dip bulamadan serbest düşüşe başladı.


BCH/USD çifti, Bitstamp’ta 409.36 $’daki destek seviyesinin altına kırılmış ve bu seviye artık direnç seviyesi olmuştur. Parite, gün içinde 237.14 $’da bir destek oluşturdu. Az da olsa bir toparlanma söz konusu, ama bu, yukarıda tartışıldığı gibi, başka bir ayı bayrağı oluşturmaktan başka bir şey değil. Günlük grafik aşağı yönlü bir harekete işaret ederken, RSI zaten aşırı satış bölgesi içine girdi. Aynı durum aşırı satış bölgesinde olan stokastik osilatör eğiliminde de görülebilir.


BCH/USD grafiğindeki geçici fiyat hareketi, RSI ve stokastik göstergelerin zaten aşırı alım bölgesinde olduğunu göstermektedir. Turuncu renkteki direnç eğrisi, şu anda yukarı hareketleri sınırlıyor. Söz konusu seviyenin çevresinde yüksek satış baskısı ihtimali ile, BCH/USD, yeni bir destek olarak 237.14 $ seviyesini yeniden test ederek bir başka ayı bayrağı oluşturmak üzere bayrak oluşumunu tamamlayabilir.

Ancak, uzun vadede (1 hafta), BCH/USD çiftinin nereye kadar düşebileceği ile ilgili bir veri yok. Görünürde dip olabilecek bir direnç seviyesi yok. Bu da ayılara istedikleri kadar markete yön vermeleri için izin veriyor. RSI ve stokastik ile ilgili olarak, haftalık grafik hala satış alanının içinde ve düzeltme bekleniyor.


BCH yılın en düşük seviyesinde, peki sıradaki ne var?Çoğu borsada BCH’ın Bitcoin ABC sürümü etiketleniyor. Bitcoin Cash ile Craig Wright’ın Bitcoin SV’sinin devam eden savaşı, bir bütün olarak kripto pazarına zarar verebilir. En iyi senaryoya göre, Bitcoin Cash ve Bitcoin SV bir araya gelebilir ve bu da piyasada biraz rahatlama sağlayabilir.

Belirtildiği gibi, kripto borsalar, ABC’nin orijinal BCH blokzincirini sürdüreceğine işaret ederek, Bitcoin ABC’nin BCHABC işaretini BCH olarak etiketleme aşamasındalar. Bu arada, BCH ile işlemler bazı önemli borsalarda kapalı. Bu da yatırımcıların, BCH satın almasını zorlaştırıyor. İşlemler, perakende yatırımcıları için tamamen tekrar başladıktan sonra, piyasada daha fazla eğilimi belirleyecek hareketler beklenebilir.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Borsalar, BCH işlemlerine tekrar başlıyor! BCH yılın en düşük seviyesinde, bu bir fırsat olabilir mi? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Nike Kripto Para Sektörüne Giriyor: Patent Başvurusu Yapıldı Jeremy Allaire: Facebook’un Kripto Parası Regülasyonu Tetikler Bitcoin’i art arda bilen CNBC uzmanları yeni hedefi belirledi Kriptoparalar Hacklenen Bir Borsanın Daha Ardından Kayıp Yaşıyor Jack Dorsey, Twitter’da BTC Kullanarak Satın Aldığı Ürünü Paylaştı Japonya’da Lisans Süreleri Tepki Çekiyor!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır