Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Türk Kripto Para Uzmanı, Winklevoss Kardeşlerin Stabil Kripto Para Projesini Eleştirdi

Ana Sayfa » GÜNCEL » Türk Kripto Para Uzmanı, Winklevoss Kardeşlerin Stabil Kripto Para Projesini Eleştirdi
Türk Kripto Para Uzmanı, Winklevoss Kardeşlerin Stabil Kripto Para Projesini Eleştirdi

© Reuters.  © Reuters.

Şu sıralar CoinSharesCo’da stratejist olarak çalışan ve geçmişte ExxonMobil (NYSE:XOM) firmasında da faaliyet gösteren Türk kripto para uzmanı ve stratejisti Meltem Demirörs, Winklevoss kardeşlerin yeni stabil kripto para projesi Gemini Dollar ya da kısaltılmış adıyla GUSD için konuştu.

Bilindiği üzere, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki ilgili kurumun da onayını alarak faaliyete geçme izni alan proje, kripto para piyasalarında önemli bir gündem maddesi haline gelmişti. Konu ile ilgili açıklamalar yapan Demirörs, GUSD hakkında şunları söyledi:

”Dolar destekli stabil kripto para projelerinin çok çok fazla ilgi çekici olduğunu düşünmüyorum. Konuyla ilgili çok fazla efor sarf edildiği açık ancak bu tarz ürünlere karşı bir talep var mı, bana göre pek yok.”

Bu arada haberin yapıldığı ilk gün projeyi öven bir tweet atan Charlie Shrem ise, konuyla ilgili fikirlerini şu şekilde açtı:

Projenin önemli bir mihenk taşı olabileceğini belirten Shrem, kaliteli ve güvenli bir stabil kripto paranın sektöre para akışını arttırabilecek bir unsur olabileceğini söyledi ve şunları ekledi:

”Cameron ve Tyler’ın yaptığı şey bence kripto para piyasası için altın bir köprü kurmaktır. Bunu hayata geçirmek uzun sürdü ancak buna karşın karşımızda çok güvenli, stabil ve on yıllar boyunca kullanılabilecek bir proje olduğunu söyleyebilirim.”

Görülen o ki, kripto para camiası Gemini borsasının çıkardığı ve altında Winklevoss kardeşlerin imzası olan proje ile ilgili farklı görüşlere sahip. Bakalım zaman neyi gösterecek?

Türk Kripto Para Uzmanı, Winklevoss Kardeşlerin Stabil Kripto Para Projesini Eleştirdi isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.com’da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Türk Kripto Para Uzmanı, Winklevoss Kardeşlerin Stabil Kripto Para Projesini Eleştirdi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin Fiyatında 20.000 Dolarlık Altın Tahmin için Tarih Verildi Sıcak Gündem: Wirex, XRP’nin Apple Pay ödemeleri üzerinde çalışıyor! 20 Şubat Bitcoin fiyat analizi: Yükseliş sonrası ilk düzeltme hareketi görüldü İzlanda’da Madenciler Hedef Tahtasında Bitcoin’i 2019’un son aylarında neler bekliyor? Analistler cevapladı Bitcoin 3.285 Dolara Geriledi!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır