Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

TrueUSD (TUSD) Binance Borsasında Listeleniyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » TrueUSD (TUSD) Binance Borsasında Listeleniyor
TrueUSD (TUSD) Binance Borsasında Listeleniyor

© Reuters.  TrueUSD (TUSD) Binance Borsasında Listeleniyor© Reuters. TrueUSD (TUSD) Binance Borsasında Listeleniyor

TrueUSD (TUSD), Binance borsasında yerini alıyor ve fiyatı 1,02 $ seviyesine geldi. Bir noktada, fiyat 1.10 $’a kadar yükselse de konumunu hızla düzeltti.

TUSD’nin hacmi son 24 saatte 12 milyon dolara yükseldi. Binance ticaretinin lansmanı sırasında varlık, 18 milyondan fazla token ile tedarik artışını da gördü – TUSD’nin yaklaşık 4 milyon jetonla başladığını göz önüne aldığımızda bu son aylarda önemli bir artış.

Eşleşmeleri nedeniyle TUSD, USDT’nin yaptığı gibi birçok altkoin pazarına likidite enjekte etmeyecektir. TUSD bunun yerine volatiliteye karşı bir koruma olacaktır. Piyasadaki düşüşler sırasında, Bitcoin fiyatlarının batmaya başlaması durumunda, zaman zaman değeri saklamak için çeşitli jetonlar kullanılır. TUSD’nin bu işlevi yerine getirmesi mümkün görünüyor.

Binance Coin (BNB) de bir likidite kaynağı olarak kullanılıyor, ancak dalgalanan fiyatı ticaret kararlarını zorlaştırıyor. BNB, Bitcoin’in tekrar 8 bin dolara yaklaşmasından sonra kendi zirvene yakın olan 14.34 $ seviyelerinde yer alıyor.

TUSD ticareti henüz başlamadı ve şimdiye kadar günlük hacim toplam arzdan daha düşük. Tether’a gelince, kripto ticaretindeki payı %15 seviyesinde dengeleniyor ve toplam arz her 24 saatte bir defadan fazla işlem görüyor.

TUSD tokenları, kullanıcılar yeni satın aldıklarında üretilir. Bazen satın alma işlemleri toplu olarak yapılır.

Şimdilik, yalnızca arz arttı ve ekip, diğer exchange platformlarına gönderilmek üzere tokeni öngördü. Artık USDT varlığının durması, yeni sabit fiyatlı tokenin, alıcılar için kripto paralarına girmeye razı olan bir rampadır. Ekstra 12 milyon dolarlık ticaret gelecekte likidite ve ticaretin artmasında rol oynayabilir.

TrueUSD (TUSD) Binance Borsasında Listeleniyor isimli makale ilk olarak CoinAdam sitesinde yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

TrueUSD (TUSD) Binance Borsasında Listeleniyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Gözler Zilliqa (ZIL)’da Mainnet Tarihi Ne Zaman? Bitcoin Geliştiricisi Hal Finney’in Attığı Dünyanın İlk Bitcoin Tweet’i, 10. Yılına Girdi! Ünlü Bitcoin boğası Michael Novogratz uyardı: Bitcoin SV almayın! Bitcoin ve Ethereum’da Boğa Sinyalleri: Balinalar Dip Avcılığı Yapıyor! Bitcoin Bazı Borsalarda 3.585 Dolara Düştü! Bitcoin’de yeni bir yükseliş trendi mi başlıyor?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır