Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Tronun YENİ Ürünleri Fiyat Artışının Gerçek Nedeni. TronGrid, TronStudio vb

Ana Sayfa » GÜNCEL » Tronun YENİ Ürünleri Fiyat Artışının Gerçek Nedeni. TronGrid, TronStudio vb
Tronun YENİ Ürünleri Fiyat Artışının Gerçek Nedeni. TronGrid, TronStudio vb

2/2


2/2

Tron ağı her geçen gün bünyesine yeri ürünler katmaya devam ediyor. Kripto para piyasasının hareketsiz durduğu bugünlerde bile Tron günlük %2 büyüme sağlıyor. Bundaki en önemli faktör ise Tronun YENİ Ürünleri olarak belirtiliyor.

Tronun YENİ Ürünleri Fiyat Artışının Gerçek NedeniTron geçtiğimiz birkaç ay içinde, Blockchain teknolojisi için anıtsal adımlar attı. Tron test ağı ve ana ağı, bu yılın haziran ve temmuz aylarında piyasaya sürüldükten sonra, Ağustos ayında da Tron Sanal Makinenin (TVM) ilk versiyonu yayımlandı.

Ayrıca, Tron Ekibi, 8 Ekim 2018’de TRON ana ağının 3.1 versiyonunu çıkartarak geliştiricilerin ilgisini üzerine çekmeyi başardı. Tronun yeni ağının geliştiricileri kendine çekmesinin aslında iki sebebi var. Bunlar; ETH ağına göre 200 kat daha fazla hızlı olması ve EOS’a göre ise 100 kat daha ucuz olmasıdır.

Şimdi Tronun YENİ Ürünlerini Tanıyalım

1) TronWebTronWeb’in ana amacı geliştiricilerin Blockchain’e bağlanmasıdır. Bu araç, birleştirilmiş ve kesintisiz bir geliştirme deneyimi sunmayı amaçlar. Ürün, Ethereum’un Web3’ünü benzesede, TronWeb’in çok daha farklı bir uygulama süreci vardır. TronWeb geliştiricilere, çok daha sağlıklı bir ortam sunmanın yanı sıra, TRX ve diğer kripto paraların gönderilmesine ve satın alınmasına da olanak sağlıyor.


2) TronBoxTronBox esasen geliştiricilerin akıllı sözleşmeleri test etmelerine ve dağıtmalarına olanak sağlayan bir çerçeveye sahiptir. TronWeb API’sini kullanır. Linkini verdiğimiz eğitim projesinde Tronbox’ın nasıl kullanıldığının detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Linke Ulaşmak İçin Tıklayın

3) TronStudioTronStudio, içerisinde Tron Sanal Makinesi (TVM) içeren kapsamlı bir IDE ( Tümleşik Geliştirme Ortamı)’dır.. Geliştiricinin dağıtımdan önce akıllı sözleşmelerini test etmesi için özel bir yerel ortam oluşturan bir eklentiye de sahiptir. Geliştiriciler TonStudio aracılığıyla, akıllı sözleşmeleri dağıtmak için hangi ortamı kullanmak istediklerini seçebilir ve belirleyebilirler. TronStudio içerik olarak TronBox ile bir çok yönden benzemesine rağmen geliştiricilere kullanıcı dostu bir ortam sunmasıyla fark yaratır.

4) TronGridTronGrid, aynı Ethereum ağındaki Infura gibi geliştiricilerin Tron Apına bağlanmasını sağlar. TronGrid, geliştiricilerin kendi uygulamalarını ve akıllı sözleşmelerini oluşturmasına müsada eden bir yapıya sahiptir. TronGrid ayrıca “Shasta” kod adı verilen alternatif bir test ağınıda geliştiricilerin hizmetine sunmuştur.


Sonuç Olarak, Tronun YENİ Ürünleri geliştiricilerin isteyebileceği bütün araçları tek başına bünyesinde barındırmaktadır. Bu da hem kısa vadede hem de uzun vade de Tron TRX’in değer kazanmasını sağlayacaktır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Tronun YENİ Ürünleri Fiyat Artışının Gerçek Nedeni. TronGrid, TronStudio vb - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

CZ İddialı: Ethereum Tabanlı Tokenlar Binance Chain’e Geçecek Bu Araştırma Bitcoin ve Kriptolarda Soğuk Savaşa İşaret Ediyor Bitcoin 11 Bin Doların Altına Düştü, Sıradaki Hedef Ne? Türk profesör Emin Gün Sirer kripto para çıkarıyor Çalınan Facebook Hesapları, Dark Web’te BTC ve BCH Karşılığı Satılıyor Lightning Network üzerinden Bitcoin satın almada yeni dönem

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır