Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Roger Ver, Mikro İşlemler Hakkında Açıklama Yaptı!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Roger Ver, Mikro İşlemler Hakkında Açıklama Yaptı!
Roger Ver, Mikro İşlemler Hakkında Açıklama Yaptı!

© Reuters.  © Reuters.

Bitcoin.com İcra Kurulu Başkanı Roger Ver, her zaman kripto para birimlerinin fiyatının önemli olmadığını, aslında sayılan dijital varlıkların toplu olarak benimsenmesini talep ettiğini iddia etti. Bitcoin.com tarafından yüklenen son videoda Ver, Bitcoin Cash [BCH] alanındaki güncellemelerden ve gelişmelerden bahsetti ve kripto para birimlerini gerçek dünya uygulamalarına entegre etmenin yollarını açıkladı.

Ver, Cointext ile olan gelişmelerden bahsederek başladı, en son raporlar Cointext’in Bitpay faturalarını SMS yoluyla eklediğini gösteriyor. CEO, hizmetin, işlemcilere işlemlere ek veri ekleyebilmelerini sağlayan bir protokol içerdiğini belirtti.

Hizmetin üzerinde 15 dakikalık bir zamanaşımı var, böylece satıcılara doğru miktarda kripto tutarı ödeniyor ve daha sonra seçtikleri zaman fiat para birimine çevrilebiliyor. Bu şimdi oldukça havalı olan 42 ülkede mevcut. Bunun gibi uygulamaların kripto para birimlerinin dünya çapında benimsenmesini sağlayacak uygulamalar olduğundan kesinlikle eminim, artık bu işlemleri yapmak için bir akıllı telefona bile ihtiyacınız yok.

Ver, bir yatırım kuyumculuğu şirketi olan Mene’nin Bitcoin Cash’i ödeme şekli olarak kabul ettiğini açıkladığında, kripto para birimlerinin kabul edilmesine yine destek oldu. Ver’e göre, kullanıcılar Coinbase veya BitPay üzerinden BCH ödeyerek web sitesinden çevrimiçi mücevher satın alabilirler.

Ver’in tartışması için bir başka kilit odak alanı, uygulamaları kullanırken BCH kazanma kavramına bağlıydı. Bu teknikte, kullanıcıların cevaplara bağlı olarak başkalarının kazanabileceği bir ödülle bağlı basit görevleri yerine getirebilecekleri Taşkopus sayesinde olabiliyor.

Taskopus’a belirli dünya başkentlerini listelemek gibi şeyler verebilir ve bunu yapan insanlara ödül miktarı ödeyecektir. Bu, mikro işlemleri yürütmek için kripto para birimleri için büyük bir kullanım örneği gerek.

Roger Ver, Mikro İşlemler Hakkında Açıklama Yaptı! adlı makale ilk olarak Bitcoinsistemi.com’da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Roger Ver, Mikro İşlemler Hakkında Açıklama Yaptı! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

9 Ağustos kripto para piyasaları özeti ve Bitcoin’de son durum KRİPTO PARA BİRİMLERİ İLE ŞANS OYUNLARINA YENİ BİR BAKIŞ Roger Ver: “Daha fazla hash oranımız olduğu için kazandık, aldatma yok!” Hindistan’da bir Bitcoin borsası daha kapandı Bitcoin yükselişi kısa vadede 8.500 dolara ulaşabilir mi? Bitcoin’de 1 Milyon Dolar Mümkün mü? İşte Boğaların Tahminleri

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır