Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Kripto Para Borsalarından Bithumb, E-Ticaret Devi Qoo10 İle Anlaştı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kripto Para Borsalarından Bithumb, E-Ticaret Devi Qoo10 İle Anlaştı
Kripto Para Borsalarından Bithumb, E-Ticaret Devi Qoo10 İle AnlaştıGüney Kore‘nin en büyük kripto para borsalarından olan Bithumb, yepyeni bir kripto para hizmeti sunmayı planlıyor. Bithumb, kripto para tabanlı yeni bir ödeme servisi geliştirebilmek için Asya merkezli e-ticaret devlerinden Qoo10 ile anlaştı.

“Asya’nın Amazon’u” diye de bilinen e-ticaret devi Qoo10, aslen Güney Kore merkezli olmasına karşın tüm Asya’ya hizmet sunuyor. Şirketin özellikle Singapur, Hong Kong, Çin ve Endonezya gibi ülkelerdeki konumu bir hayli sağlam.

Yine Güney Kore merkezli olan kripto para borsalarından Bithumb, yeni bir ödeme sistemi geliştirmek için Qoo10 ile işbirliği yapmaya karar verdi. İkilinin ortaklaşa yayınladığı basın duyurusuna göre Bithumb bu yeni ödeme servisinin küresel çapta faaliyet göstermesini istiyor.

Bu iki şirket ilk olarak Ağustos ayında bir anlaşma sağladılar. Bu anlaşma doğrultusunda Bithumb’ın Cache sistemi üstünde çalıştılar. Bithumb, Cache servisinin tanıtımını bundan birkaç ay önce yaptı. Şirketin bu sistemi, kullanıcılara şifrelerini kullanarak ödeme yapma imkanı sunuyor.

Bithumb ve Qoo10 arasında kurulan bu yeni ortaklık sayesinde kullanıcılar Qoo10 üzerindeki ürünleri satın almak için Bithumb Cache sistemini kullanabilecekler. Bithumb’ın yayınladığı basın duyurusundan bir kesit şu şekilde:

“Qoo10 ile kurduğumuz ortaklık sayesinde Bithumb Cache sistemi atık yurt dışında da kullanılabilecek. Müşterilerimizin memnuniyetini arttırmak için hizmetlerimizi iyileştirmeye devam edeceğiz.”

E-ticaret dendiği zaman akla gelen ilk isimlerden olan eBay (NASDAQ:EBAY), bundan yalnızca birkaç ay önce 573 milyon dolar gibi bir ücret karşılığında Qoo10’u satın aldı.

Kripto Para Borsalarından Bithumb, E-Ticaret Devi Qoo10 İle Anlaştı isimli makale Ömer SAKMAR tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kripto Para Borsalarından Bithumb, E-Ticaret Devi Qoo10 İle Anlaştı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Panik Alımlar Aynı Hataya Düşürüyor Ripple (XRP) Çin’deki 67 Milyar Dolarlık Bu Pazarı Hedef Aldı! Altcoin Rallisi Başlıyor! İşte Ünlü Analist ve Uzmanların Yeni Altcoin Tahminleri Almanya Hükümeti Blockchain’i Anlamak İçin Şirketlerle İşbirliği Yapıyor ABD’deki CFTC Yetkilisi: ‘Blockchain’in Pek Çok Farklı Kullanım Alanı Var’ Filistin Yönetimi İsrail Şekeli Yerine Kripto Parayı Düşünüyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır