Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Tron’un Satın Aldığı uTorrent Web 1 Milyon Aktif Kullanıcıyı Aştı! Justin Sun Olayı Kutladı!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Tron’un Satın Aldığı uTorrent Web 1 Milyon Aktif Kullanıcıyı Aştı! Justin Sun Olayı Kutladı!
Tron’un Satın Aldığı uTorrent Web 1 Milyon Aktif Kullanıcıyı Aştı! Justin Sun Olayı Kutladı!4 Ekim tarihinde, Tron Foundation kurucusu Justin Sun ve popüler paylaşım yazılım uygulaması BitTorrent, uTorrent Web’in 1 milyon aktif kullanıcı rekorunu kırmayı başardığını açıkladı. Sun söz konusu gelişmeyi kendi Twitter adresinden duyururken, BitTorrent ise kendi resmi sayfasından ve Twitter’dan açıkladı:

BitTorrent 2018 senesinin Haziran ayında Justin Sun tarafından satın alınmıştı. Ancak ikili arasındaki ticaret anlaşması ta 2017 yılının başlarına kadar gitmekte. Bunun yanı sıra Justin Sun’un BitTorrent’i dava etmesi gibi bir yaşanmışlık da söz konusu. Justin Sun geçtiğimiz günlerde yaptığı ayrı bir açıklama ile, Torrent üzerinden seeding yapan kullanıcılara TRX verecekleri yeni bir gelişmeyi duyurmuştu ve bir çok topluluk üyesinden de bu haberi ile taktir toplamıştı.

Yine de, Sandman isimli bir twitter kullanıcısı konu hakkında belki de bir çok Tron sahibinin merak ettiği bir soruyu yöneltti:

”Günlük olarak büyük kilometre taşlarını aştığınıza göre, ne zaman fiyat konusuna odaklanacaksın?”

Tron’un Satın Aldığı uTorrent Web 1 Milyon Aktif Kullanıcıyı Aştı! Justin Sun Olayı Kutladı! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Tron’un Satın Aldığı uTorrent Web 1 Milyon Aktif Kullanıcıyı Aştı! Justin Sun Olayı Kutladı! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Binance’ten Bitcoin Destekli Sabitkoin Duyurusu! Kripto Para Borsası Cryptopia, Tasfiye Sürecine Girdiğini Duyurdu Bitcoin Madencilik Gelirleri Son 10 Ayın En Yüksek Seviyelerinde Bitcoin Fiyatı 400 Bin Dolar Olabilir mi? McKinsey Raporuna Cevap: Blockchain’in Çok Fazla Kullanım Alanı Var Binance’den Cosmos Listeleme Hamlesi

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır