Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Japonya ve Brezilya arasında Ripple xRapid ürünü kullanılacak

Ana Sayfa » GÜNCEL » Japonya ve Brezilya arasında Ripple xRapid ürünü kullanılacak
Japonya ve Brezilya arasında Ripple xRapid ürünü kullanılacak

© Reuters.  © Reuters.

Japonya ve Brezilya arasında yakında Ripple xRapid ürünü kullanılarak sınır ötesi para gönderme hizmeti görüşülecek.

Ripple xRapid ürünü kullanılacakBugün Ripple‘ın resmi Twitter hesabında, Japonya ve Brezilya’nın yakında yeni bir sınır ötesi para gönderme hizmetini görüşeceklerini duyurdu. Bu, Ripple temsilcilerinin FinTech’teki blokzincir teknolojisinin daha geniş bir şekilde benimsenmesi için çabaladığından başarılmıştır. Orijinal tweet aşağıda:

“@Bradesco ve @btmu_official, Japonya ve Brezilya arasında yeni bir sınır ötesi ödeme hizmeti oluşturmak için Ripple’ın blokzincir teknolojisinden yararlanıyor.”

Haberlerde MUFG Bank Ltd. tarafından bir belge de yayınlandı. MUFG, Japon finans grubu Mitsubishi’nin ana bankacılık birimidir. MUFG, Banco MUFG Brasil SA’nın (MUFG Bank yan kuruluşu), Banco Bradesco SA ile Japonya ve Brezilya arasındaki yeni sınır ötesi ödeme hizmeti ile ilgili işbirliği anlaşması için imza attığını açıkladı.

Bu senaryoda, Ripple, blokzincir yoluyla hizmetin teknolojik gelişmelerini güçlendirmek için ortaya çıkıyor. Ayrıca, ödeme sistemi, yaklaşan hizmetin hızlı, şeffaf ve izlenebilir olmasını hedefleyen Ripple tarafından tasarlandı.

Bu, MUFG Bank ve Bradesco arasındaki ilk anlaşma değildir. Aslında, mutabakat zaptı, geçen yılki taraflar arasındaki işbirliğinin devamı niteliğinde. RippleNet, sınır ötesi ödemelerde etkili bir araç olarak hareket etmeye başlarsa, sektörde yıkıcı bir değişiklik olarak görülebilir. Bu etkinliğin, kripto para piyasasında XRP‘nin fiyatı üzerinde de büyük etkisi olacaktır.

Bir XRP yatırımcısı ve kripto para meraklısı Alex Cobb şunları yazdı:

“XRapid Utility için mükemmel egzotik koridor. Mitsubishi, sahibi olmaktan gurur duyuyor.”

Bir kripto para ve blokzincir takipçisi olan Nerve2tweet de şunları söyledi:

“XRP kullanıyorlar mı? Xcurrent’ın uygulanması XRP sahiplerine yarar sağlamayacaktır. Sadece XRapid, XRP‘yi aktarmaya başladığında bize faydası olacaktır. Bu yüzden üzerinde bir sekme var! ”

Diğer Ripple (XRP) haberleri için tıklayınız.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Japonya ve Brezilya arasında Ripple xRapid ürünü kullanılacak - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

İtalya’daki Blockchain Yasa Tasarısı Onaylandı, Sıra Kriterleri Hazırlamakta İşte Tarihteki En Büyük Bitcoin Balina Hareketleri: 66K’dan 500K’ya Dev Transferler! Coincheck’te Rehabilitasyon Süreci Başladı: Bazı Kripto Paralar İçin Yatırma ve Çekme İşlemleri Aktif Hale Getirildi Bitcoin Kelimesi, Blockchain’den Çok Daha Popüler Rapor: EOS işlemlerinin yüzde 75’ini botlar yapıyor BitMex CEO’su: Boğalar geldi ancak Bitcoin 7000 doların altına sarkabilir

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır