Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Augur, İlk Büyük Güncellemesine Hazırlanıyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Augur, İlk Büyük Güncellemesine Hazırlanıyor
Augur, İlk Büyük Güncellemesine HazırlanıyorKripto paralara ve spor başta olmak üzere günlük olaylar ile ilgili yönelik tahminlerin yapıldığı merkezi olmayan platfrom Augur, kripto para camiası arasında gerçekten de oldukça popüler bir uygulama haline geldi.

Temmuz ayından bu yana Ethereum Blockchain’inin alt yapısını kullanarak hizmet veren platform; başta merkezi olmamak, sansürsüzlük ve güvenilir olmaları tüm iyi yönlerine karşın, kullanıcı deneyimi konusunda ise sınıfta kalmıştı.

Öyle ki, birçok otorite Augur’un önündeki en büyük engelin, kesinlikle kullanıcı dostu bir arayüze sahip olmaması olduğunu ifade etmişti. Bu durum da, Augur’un elini güçsüzleştirdi ve platform 300 olan ortalama aktif kullanıcı sayısının, 100’e düşüşünü seyretmek zorunda kaldı.

Ancak, tüm bu durumları fark eden Augur ekibi, şimdilerde platformu büyük bir bakımdan geçiriyor. Platform yetkilileri, yaptıkları açıklamalarda bundan sonra daha hızlı, daha efektif ve daha az maliyetli bir Augur için kolları sıvadıklarını belirtirken, kullanıcı deneyiminin de iyileştirilmesi için ciddi bir çaba sarf ettiklerini ifade ediyor.

Kullanıcı ara yüzünde yapılacak iyileştirmeler, özellikle de Reddit’te ciddi bir sevinçle karşılandı. Kullanıcılar, artık Augur’un daha kolay kullanıma sahip olacağından ötürü duydukları memnuniyeti ve mutluluğu paylaşırken, bundan sonra platformun daha fazla kişiye hitap edeceğini düşündüklerini de belirtti.

Birçoklarınca, en zor kısmı ‘platformu kullanmayı öğrenmek’ olan Augur ekibinin bu sorunu saptaması ve çözüm odaklı girişimlere anında başlaması da, büyük takdir toplayan bir diğer etmen oldu.

Augur, İlk Büyük Güncellemesine Hazırlanıyor isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Augur, İlk Büyük Güncellemesine Hazırlanıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

İşte karşınızda Ripple için tarihi pump öngören fiyat tahminleri Ethereum ve TRON Arasındaki Rekabeti Kim Kazanacak? Son Durum En Eski Bitcoin ATM Şirketi, İsviçre’nin Kripto Vadisine Taşındı Stellar 6% artışla 0,12301 seviyesinin üzerine çıktı Bitcoin, İngiltere’de Manşet Oldu: Azalan Arz Büyük Bir Ralliyi Tetikleyebilir Önde gelen üç analistten Ripple tahmini: XRP fiyatı için olumlu 3 işaret

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır