Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

TRON’a Kuracağı Borsa İle Kardeş Token Geliyor. TronWatch Market ICO’su Yolda

Ana Sayfa » GÜNCEL » TRON’a Kuracağı Borsa İle Kardeş Token Geliyor. TronWatch Market ICO’su Yolda
TRON’a Kuracağı Borsa İle Kardeş Token Geliyor. TronWatch Market ICO’su Yolda

© Reuters.  © Reuters.

TRON’a kuracağı borsa ile kardeş token gelecek. Desentralizasyon arayışında olan kripto platformTRON kendi TRX tokenleri için desentralize alışveriş borsası oluşturdu. DEX (D-ecentralized EX-change) borsası TronWatch Markt Tron’u iyileştirmek ve likiditesini arttırmak için dizayn edildi. DEX network içindeki tüm TRON tokenleri destekleyeceği için, bu tokenler yeni platformun oluşturduğu geliştirilmiş pozlamadan kazanç sağlayacak. Aşağıda TronWatch Market’i derinlemesine inceleyeceğiz.

TRON’a Kuracağı Borsa İle Kardeş Token GeliyorTronWatch Market Ne Demek?TronWatch Market Tron networkun üyelerine desentralize borsaların tüm avantajlarını sunuyor. Bunlar, akıllı anlaşmalarla birlikte güvenli fon depolama, kesinti olmaması, kişisel bilgilerin kullanılmaması ve çok daha ucuz çekilme olarak sayılabilir. TronWatch Market titizlikle dizayn edilmiş bir DEX. Kullanıcıların TRON, TRX20 ve TRX10 tokenleri de içeren tüm TRON tokenleri kullanabilmelerini sağlıyor. Bu desentralize borsa içindeki tüm fonlar akıllı anlaşmalar tarafından ele alınacak, hiçbir tüzel kişi ya da birey dokunmayacak.

Tron’a Kuracağı Kardeş Borsa ile Kardeş Token Ne Sunuyor?Ticaret yapanlar tarafından dizayn edilen bir borsaya sahip olmanın avantajı en iyi ticari ürüne sahip olmak. Bu desentralize borsanın ana özellikleri aşağıdaki gibi:

Kullanıcı Deneyimini Arttırma OdaklıTWM borsası, desentralize teknolojilerin çekirdek ideolojilerini korumakla birlikte müşterilerine mümkün olan en iyi kullanıcı deneyimi sunmak için çabalıyor. Kullanıcı dostu deneyim, ticaret ücretlerini cazip hale getirme, ödeme servislerinin pek çoğu ile entegre olma, verimli zincir dışı teklifler ve pek çok dil desteğini içeriyor.

Limit ve Market EmirleriTicaretinizi daha hızlı, verimli ve başarılı bir şekilde yapmak için bu desentralize borsada limit ve market emirlerini kullanabileceksiniz.

Yararlı Desentralize UygulamalarDesentralize uygulamalar TronWatch Market’in API’sini , müşterilerin emirlerini akıllı anlaşmalar vasıtasıyla karşılamak ve istenen eylemleri yalnızca bir işlem içinde tamamlamak için kullanılabiliyor.

YönlendirmelerZincir dışı yönlendirmeler izlenecek ve yönlendirmenin oluşturduğu ticaretin maliyetinin %50’si ile kullanıcı ödüllendirilecek. Böylece daha fazla kullanıcı yönlendirme programına katılım için cesaretlendirilecek.

Ticaret ÜcretleriÜcret tüm desentralize borsaların, günlük operasyonlarını fonlamaları için gerekli. TWM çok düşük ücretlendirme getirecek ve müşterilerine gelecekteki ticaret maliyetleri için indirimler sağlayacak. Ticareti yapan % 0.025 öderken alıcı % 0.1 ödeyecek. Aynı zamanda müşteriler kendi tokenlerini TWM’de listeleyerek daha geniş bir pazara ulaşabilecekler. Eğer tokenlerinizi burada listelemek istiyorsanız 150,000 TWM ödemeniz gerekecek.

TronWatch Market TWM Token DetaylarıICO parametreleri-Token Adı: Tron Watch market (TWM)

-Tipi: TRX 10 token

-Fiyatı: Her token 0.5 TRX

-Hard Cap: 5 $ milyon

-Özellik açma: 2$ milyon

-Soft cap: 270,000$

Geliştiricilerin daha değerli özellikler ekleyecekleri bir sonraki özellik açma fazının açılabilmesi için ICO 270,000 soft cap’a ulaşması gerkiyor.

Token Bölüşümü-%5: Güvenlik, buglarla baş etme ve ikramiye kampanyaları

-%10: Pazarlama

-%10: Danışmanlar

-%25:Ekip Oluşturma

-%50: ICO desteği

Tasarlanan ICO Bütçesi-%5:Operasyonlar

-10:Tanıtım Giderleri

-%15:Fon Rezervleme

-%70:Maaşlar

TronWatch Market SonucuTRON ekosisteminin yararına oluşturulan bu desentralize borsa, diğer desentralize borsalara kıyasla çok daha fazla ilgi uyandıracak ve benzersiz deneyimler sunacak. Tüm ticaret yapanların teklifleri daha hızlı deneyim sağlamak amacıyla zincir dışında tutulacak böylece fonları depolama gerekliliği ortadan kalkmış olacak. Ayrıca firmayı her yönden yönetmek için akıllı anlaşmalar uygulanacak. Bunlar arasında emir oluşturmak için depolama ve çekilmeler, ticaret çiftleri, ticaret yapanların onaylanması, indirimler satın alma ve yararlı desentralize uygulamalar sayılabilir.

TRON’a kuracağı borsa ile kardeş token gelecek, umarız o da bu TRX kadar piyasaya renk katar.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

TRON’a Kuracağı Borsa İle Kardeş Token Geliyor. TronWatch Market ICO’su Yolda - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Kripto Para Cüzdanı Seçerken Aklınızda Bulundurmanız Gereken Önemli Noktalar ve Önde Gelen Cüzdanlar Yok Artık: İşte Mayıs Ayında En İyi Performans Gösteren Kripto Paralar PayPal yöneticisi gerekçesiyle açıkladı: Bitcoin 1 milyon doları aşabilir 2019’da milyonlarca Bitcoin hiç hareket etmedi: Bu ne anlama geliyor? Kripto Para Sektörüne CoinMarketCap Yön Veriyor Bitcoin Yorumların Hacmi Değiştirmesiyle Düşüşünü Sürdürdü

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır