Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Dogecoin (DOGE)’nin Koşusu Bitti

Ana Sayfa » GÜNCEL » Dogecoin (DOGE)’nin Koşusu Bitti
Dogecoin (DOGE)’nin Koşusu Bitti

© Reuters.  © Reuters.

Birkaç hafta süren istikrarlı bir başarı grafiğinin ardından Dogecoin (Doge)’nin koşusu tekrar sonu ermiş gibi gözüküyor. Diğer tüm altcoinlerde olduğu gibi Doge da oldukça yıprandı ve çok fazla değer kaybı yaşadı.

Dogecoin (DOGE)’nin Koşusu BittiŞu andaki tablo itibari ile Dogecoin hala 0,005 $ seviyesine tutunmaya çalışıyor görünse de uzmanlara göre bu seviyede daha fazla kalma şansı yok.

Birkaç hafta önce yakaladığı rüzgarı arkasına alarak yaklaşık 700 milyon dolarlık bir piyasa değerine ulaşan Dogecoin, bugün itibari ile değerini 584 milyon dolara kadar düşürdü. Gidişatı bu düşüşün ve değer kaybının süreceği yönünde. Elbette bu düşüş, domino etkisi gibi tüm para birimlerindeki düşüşün de bir sonucu.

Bitcoin Ne Derse O!Dolar son haftada %10’luk bir düşüş yaşadı. Bitcoin ise genel olarak düşüş yaşamasına rağmen dolara karşı %5,2’lik bir değer kazandı. Kripto piyasasının genel olarak Bitcoin’e yaslandığı gerçeğini hesaba katarsak altcoinlerin eski günlerine dönmesi için Bitcoin’in yükselişe geçmesi gerekecek.

Dogecoin fanatikleri çıkmadık candan ümidin kesilmeyeceğine inanıyor. Sosyal medya üzerinde oldukça rağbet twitter fenomeni Peter BD, Dogecoin’in vakti gelince zümrüd-ü anka kuşu gibi yükselip göklerde süzüleceğinden kesinlikle emin.

Dogecoin’in tekrar bu seviyelere gelmesi takdir edersiniz ki imkânsız değil. Çünkü bu kripto para, daha önce kendisine yönelik birçok olumsuz tutumu bertaraf etmiş ve taraftarlarının yüzünü güldürmüş bir para. Aynısını yaşatmayacağını kimse iddia edemez.

Birileri Dogecoincileri Fena GazlıyorSize “yok artık, daha neler..!” dedirtecek derecede tuhaf gelebilir ancak “Dogecoinciler” arasında Coinbase’in yakın zamanda Dogecoin’i listesine alacağına inanan kişiler bile var. Her şeyden önce bu imkânsız değil ancak ortamı gazlayan birilerinin olduğu bir gerçek. Yatırımcılar elbette DOGE’yi biliyorlar ancak Coinbase‘ şu anda daha büyük balıkların peşinde.

Teknik analizlere baktığımızda Dogecoin (DOGE)’nin Koşusu gelecekte yeniden başlayabilir ve fiyatı tekrardan bir yükselişe geçebilir. Ancak önemli olan, ne kadar daha düştükten sonra bu sıçrama gerçekleşecek. Coin Kivaluz’un tablosu, Dogecoin’in yükselişe geçmeden önce bir süre daha kızaracağını gösteriyor.

Haftaya Ne Olur?Esasen tüm altcoinlerde olduğu gibi Dogecoin fiyatında olabilecek momentum, Bitcoin’in değerinin nasıl değiştiğine bağlı olacak. Gelecek hafta ne gibi sürprizlere gebe şimdiden söylemek zor ancak şu andaki tablonun pek iç açıcı gözükmediği kesin.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Dogecoin (DOGE)’nin Koşusu Bitti - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ayı Piyasası Teknoloji ve Finans Devlerini “Kripto Devleri” Yapabilir! Circle’ın 2018 Bitcoin Raporunda 24 Milyar Dolarlık OTC Hacmi Öne Çıkıyor Ripple’dan popüler kripto para cüzdanına yüz binlerce dolarlık yatırım Bakkt’ın Bitcoin (BTC) Vadeli İşlem Piyasasının Neden Geciktiği Belli Oldu Ethereum Classic Hard Fork’u Gecikebilir! Kripto Para Birimlerinin Fiyatı Nasıl Önceden Tahmin Ediliyor?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır