Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Son dakika!!! Ethereum,Stellar, Bitcoin ve Bitcoin Cash Haberleri….

Ana Sayfa » GÜNCEL » Son dakika!!! Ethereum,Stellar, Bitcoin ve Bitcoin Cash Haberleri….
Son dakika!!! Ethereum,Stellar, Bitcoin ve Bitcoin Cash Haberleri….

© Reuters.  © Reuters.

Bitcoin ve Bitcoin Cash haberlerinin yanında Ethereum ve Stellar ile ilgili de kripto para borsasının gündemine yeni düşen bazı sıcak gelişmeler söz konusu.

Bitcoin ve Bitcoin Cash haberleri gündeme bomba gibi düştü!Daily Hodl’da yayımlanan iki ayrı flaş gelişme piyasaya bomba gibi düştü. Birincisi; bu hafta Bitcoin ve kripto para satışları ile ilgili yeni bir analiz. İkincisi, Ethereum’un yerine Stellar’ın tercih edilmesinin nedenleri. Bu iki konu ile ilgili bu hafta kripto para sektöründen bu yeni birkaç gelişmeyi sizle paylaşacağız. İşte kripto para dünyasını kasıp kavuran gelişmelerden sadece birkaçı.

ETH&XLMHepsinde önce, Ethereum ve Stellar’a şöyle bir göz atalım.

Popüler mesajlaşma uygulamasının ardındaki akıl; Kik, yerel bir kripto para birimi ile piyasaya çıktı. Kin platformunun Ethereum üzerinden sadeceStellar ağını kullanacağını ilan etti.

Geçen yılın son çeyreğinde Kik, ICO’yu Ethereum üzerinden başlattı ve ardından Stellar ve Ethereum’u birlikte kullanma kararı almıştı. Ancak bu karar, bir blog yayınında kendisini Ethereum’dan tamamen ayıracağını duyurmadan önce idi.

“Her aşamada hızla bir ekosistem için en iyi altyapıyı oluşturmayı öğrendik ve bu konuda ki kararlılığımızı her seferinde samimiyetle ortaya koyduk. İlk olarak, Kin, güçlü bir ademi merkeziyet için Ethereum Blockchain üzerinden bir ERC20 tokeni olarak piyasaya sürülmüştü. Daha sonra Kin, Ethereum ve kişisel olmayan bir Stellar çatalını kullanarak cansız işlemleri ve ölçeği birleştirmek için hibrid bir çözüme geçti.

Şimdi, Stellar’ın çatalı ile çalıştıktan sonra, teknolojiyi ve borsa bağlantılarını basitleştirmek için tüm Kin’i Kin Blockchain’ine taşıyacağız. ”

Ripple için bakınız: Bank of Amerika Ripple’ın ödeme sistemine ortak olmak için kapalı kapılar ardında görüşüyor!!!BTC&BCHŞimdi de Bitcoin ve Bitcoin Cash ile ilgili haberlere bakacak olursak.

Kripto yatırım şirketi BKCM’nin CEO’su Brian Kelly, büyük Bitcoin ve kripto piyasası satışlarının, bugün için görüşmeler yapan Bitcoin Cash sert çatalı tarafından, tetiklenen kısa vadeli bir olay olduğuna inandığını söyledi (15 Kasım).

“İnsanlar hem Bitcoin hem de Bitcoin Cash pazar ağının yavaşlayabileceği endişesi içerisinde. Bu kripto paralar bile eskisi gibi rağbet görmeyebilir. Bu yazılım güncellemesi gerçekleşmeyebilir ya da piyasaya olan güven bu şekilde devam edebilir. işte tamda burada her şey bir anda tepe taklak olabilir.

İnsanlar satış yapmaya başladı. Bu tetikleyici etkenleri hafif de olsa soğutur. Herkes endişelenmeye başladı, sonrasında da olan oldu bugün. Günlük pazar süresince herkes elindeki kripto parayı satmakla uğraştı malesef. Öngörülerime göre kripto para borsaları için bu yaşananlar çok kısa süreli bir baş dönmesi olarak nitelenebilir. Diğer yandan da bu kriz yatırımcı için aynı zamanda bir fırsat. Zira, bugün paramla fırsat bu fırsat dedim ve çok düşük seviyelerden kripto para borsasında biraz daha alış işlemi gerçekleştirdim.”

Geçtiğimiz günlerde, kripto para borsası Bitcoin ile 6.000 $ ‘ın altına inen büyük bir çöküş yaşadı. Şuan Bitcoin 5,506 $ seviyelerinde seyretmekte. İşin kötü tarafı ise, galiba Alacakaranlık Kuşağı’ndaki, Elm Sokağı Kabusu gibi Fredi’nin pençeleri hala kripto para borsası üzerinde ve henüz bu lanet olası korku tünelinden çıkabilmiş değiliz.

Bitcoin ile ilgili daha fazla haber için tıklayınız.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Son dakika!!! Ethereum,Stellar, Bitcoin ve Bitcoin Cash Haberleri…. - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin 6000 direncini kırdı. Sırada ne var? Ripple’a Japonya’dan darbe: Bankalar XRP ile iş birliğinden çekiliyor Bitcoin ETF’si: SEC Üyesi Gecikme Hakkında Detay Paylaştı ve Gereklilikleri Vurguladı Bitcoin’de Düşüş Sürüyor, Ethereum, Ripple (XRP) Son Dakika Fiyat Görünümü BitTorrent Kurucusu: Ne TRON’la Ne de Justin Sun’la Hiçbir Bağım Yok Ripple topluluğu Dogecoin kurucusunu canından bezdirdi. O da çözümü…

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır