Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

TRON yeni bir rekor daha kırdı. Yükseliş sürer mi?

Ana Sayfa » GÜNCEL » TRON yeni bir rekor daha kırdı. Yükseliş sürer mi?
TRON yeni bir rekor daha kırdı. Yükseliş sürer mi?

© Reuters.  © Reuters.

Kripto para platformu Tron yeni bir rekor kırdı. Justin Sun Kripto piyasanın önde gelen isimlerinden biri. Kısa süre önce TRON’un kurucusu ağın ulaştığı rekor seviyeleri Twitter hesabından büyük bir heyecanla paylaştı. Tron Mainnet 200 günden az bir sürede 900.000 hesaba ulaşarak yeni bir rekor kırdı.

TRON yeni bir rekor daha kırdıUzun zaman önce TRON Vakfı 140 gün içinde 600.000 hesap sayısına ulaştıklarını söylemişti fakat Mainnet’in performansı bu rakamı şuan güncelledi. Tron yeni bir rekor kırdı ve bu rakamı da geçerek Tron mainnet, 200 günde 900.000 hesaba ulaştı.

Bunu göz önünde bulundurarak şunu söyleyebiliriz. Tron beklentilerin çok üzerinde bir performans sergiliyor. Tron’un arka planındaki ana ağ büyük ölçüde genişledi ve kendi Blockchain’indeki sınırları zorlamaya başladı.

Bu yılın Mayıs ayı sonunda TRON için Mainnet kendi Blockchain’inde faaliyete geçmişti. İlk başlarda bu yeni platforma yatırımcılar şüpheyle bırakıyordu ama şimdi Justin Sun’ın Ekim’de 3 milyon blok yüksekliğe ulaştığını açıklamasıyla birlikte gelinen nokta birçok Kripto meraklısında şaşkınlık uyandırıyor. Ayrıca bunun yaklaşık 6 ay gibi bir sürede başarıldığını da belirtmemiz gerekiyor.

Tron Minnet performansı Tron’un yükselişine etken.Piyasaya sürüldüğünden bu yana MainNet performansı artan bir ivme ile büyüyor. Tron kripto pazarında ayı piyasasında bile büyüme yaşadı ve Tron’un arkaplanındaki network diğer ağlarla kıyaslandığında çok daha başarılı.

TRON ağında çalışan yüzlerce geliştiricinin sayısı giderek artıyor ve bunların birçoğu diğer platformlardan dApp’lerini TRON’a taşıyanlar. TRON ekibi Kripto para piyasasında dünya çapında lider konumlarda olma hedefine kendini adamışa benziyor. (Bknz:Yılbaşı 2019 Bitcoin, Ripple, Ethereum, Stellar, Tron ve diğer Kripto para öngörüleri)

Coinmarketcap verilerine göre ayı piyasası koşullarından daha az etkilenen TRX, son iki gündür Kripto para piyasasının yaşadığı rallide en ön sıralarda yer almış durumda. Bitcoin’in yaklaşık %6 oranında artış gösterdiği piyasada yazımız esnasında Tron (TRX) %10 ile yükseliş trendindeydi. Tron yeni bir rekor kırarak Tron mainnet 200 günde 900.000 hesaba ulaştı. Fiyatındaki yükseliş Kripto para piyasasındaki artışa paralel olarak sürebilir. Sizinle beraber takip ediyor olacağız.

Kripto para piyasası ve Coinlerle ilgili son dakika gelişmelerini en hızlı şekilde öğrenmek için Twitter hesabımızı takip ediniz. https://twitter.com/koinmedya_?lang=es

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

TRON yeni bir rekor daha kırdı. Yükseliş sürer mi? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Justin Sun TRON Yatırımcılarını Fena Halde Yanıltıyor! Almanya’nın Yemek Sepeti Lieferando, Bitcoin ile Ödeme Kabul Etmeye Başladı Ünlü Bitcoin Boğası: Bitcoin Fiyatı Yükselmeye Devam Edecek Ripple CEO’sundan ortalığı karıştıracak XRP ve Libra açıklaması Bitcoin Çıktığından Bu Yana Sadece 60 Gün Kaybettirdi Bitcoin Vadelileri İçin Konulan 70 Milyon Dolarlık Sermaye Limiti, Tartışmalara Neden Oldu!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır