Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Tron (TRX) yeni borsada 5 fiat para ile listeleniyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Tron (TRX) yeni borsada 5 fiat para ile listeleniyor
Tron (TRX) yeni borsada 5 fiat para ile listeleniyor

© Reuters.  © Reuters.

Tron(TRX) yeni borsada listelenmeye başladı. Tron ekosistemi gelişip desentralize internet oluşturma hedefine ulaşmaya gittikçe yaklaşırken Tron mainnet’in yerel tokeni TRX yeni bir borsada daha listelenmeye başladı. Son olarak Tron Foundation, tokenin kripto borsası Indacoin’de listelendiğini duyurdu.

15 dakikada TRX alınBu borsada TRX almak isteyen kullanıcılar, bunu 15 dakika içinde gerçekleştirebilirler. Borsa 5 önemli resmi para ile alımı mümkün kılıyor. Bunlar: USD, EUR, GBP, AUD ve RUB. Visa (NYSE:V) ve masterCard müşterileri 3D Secure şifresi kullanarak da Indacoin’de TRX alabilecekler.

Tron Foundation’un son bloğunda şunlar yazılı:

“Indacoin IOS ve Android için mobil uygulamalar geliştirdi. Burada yalnızca kredi kartı kullanarak Tron almakla kalmayacak aynı zamanda TRX’i diğer kripto paralarla da karşılıklı olarak değiştirebilecek ve satabileceksiniz.”

Indacoin’in kripto yolculuğuBorsa, özellikle banka kartları olmak üzere dolandırıcılık girişimlerini tespit için son teknoloji kullananan bir platform temelinde dizayn edildi. Sağlam müşteri sayısı oluşturmak için 30 farklı değerlendirme faktörü kullanıyor. Londra bazlı şirket 2014’te kuruldu ve dünya genelinde müşteriye kripto para sunuyor.

Şu an itibariyle Indacoin 700 üzerinde dijital para listeliyor ve Amerika hariç tüm ülkelere hizmet veriyor.

Dijital paralar üzerindeki düzenleyici duruş açık değil. Hükumetler henüz dijital koinlerin durumu üzerinde bir konsensus oluşturmadı. Çin ve Hindistan gibi ülkeler kripto karşıtı bir tutum sergilerken, Amerika bir düzenleme taslağını izliyor.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Tron (TRX) yeni borsada 5 fiat para ile listeleniyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Blockstream CEO’su Adam Back 10 yıllık Bitcoin öngörüsünü açıkladı! Bölgenin En Büyük Blockchain ve Kripto Para Konferansı İçin 6 Adet Bilet Çekilişi Yapıyoruz! Bitcoin Fiyatı Yükselebilecek Mi? Hükümet Yetkilisi Kripto Para Madenciliğini Sert Sözlerle Eleştirdi! Bitcoin fiyatı endişesi: Mt. Gox, 142 bin BTC’yi doğrudan verebilir Güçlü Altcoin Binance’ye Girer Girmez Yüzde 3.820 Oranında Yükseldi!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır