Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

ABD’li Blockchain Firması, Birden Fazla Kripto Para Destekli Kripto Bankamatik Kartlarını Duyurdu

Ana Sayfa » GÜNCEL » ABD’li Blockchain Firması, Birden Fazla Kripto Para Destekli Kripto Bankamatik Kartlarını Duyurdu
ABD’li Blockchain Firması, Birden Fazla Kripto Para Destekli Kripto Bankamatik Kartlarını DuyurduABD tabanlı blockchain şirketi Ternio, ”BlockCard” isimli kendi kripto bankamatik kartının, online veya dünya çapındaki mağazalarda kullanılabileceğini duyurdu.

BlockCard isimli bankamatik kartı Bitcoin, Ethereum, Stellar Lumens ve şirketin kendi kripto para birimi olan Ternio’yu desteklemekte ve yıl boyunca daha fazla kripto para birimi eklenmesi de mümkün. Kullanıcıların yeni kripto tabanlı BlockCard’tan faydalanabilmesi için şirketin internet sitesinden kayıt olması ve sanal veya fiziksel kart olarak kartını teslim alması gerekiyor.

2017 yılında kurulan Ternio firması, temel olarak blockchain ve kripto para birimlerinin yayılmasını ve kabulünü amaçlıyor. Ternio’nun COO’su ve kurucusu Ian Kane, yeni BlockCard adımı ile Ternio’nun ”günlük hayatta blockchain ve kripto para kullanımını arttırmayı planladığını” vurguladı.

Firmanın yaptığı açıklamaya göre söz konusu bankamatik kartı ABD içerisinde onaylanan üç kripto para bankamatik kartından birisi ve şu an birden çok kripto para birimi destekleyen tek bankamatik kartı konumunda. Şirket buna ek olarak bir kripto para borsası aracılığıyla gerçek zamanlı kripto para harcama opsiyonu sunan tek kartın da BlockCard bankamatik kartı olduğunu ifade etti.

Ternio CEO’su Daniel Gouldnman, konu hakkında şunları ifade etti:

”Tüketicilere kendi BlockCard hesaplarını fonlamak için kullanmak istedikleri dijital varlık konusunda opsiyon vermek istiyoruz. Kart sahipleri kendi Bitcoin’leri ile bir simit mi yoksa Stellar Lumens ile bir latte mi almak istediklerine kendileri karar verecek.”

ABD’li Blockchain Firması, Birden Fazla Kripto Para Destekli Kripto Bankamatik Kartlarını Duyurdu isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

ABD’li Blockchain Firması, Birden Fazla Kripto Para Destekli Kripto Bankamatik Kartlarını Duyurdu - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Huobi, Cebelitarık ile İş Birliği Yapıyor Bitcoin fiyatı endişesi: Mt. Gox, 142 bin BTC’yi doğrudan verebilir Forbes: JPM Coin’in Ne Şekilde Kullanılacağı Çok Önemli Trump’ın FED Tepkisi Kripto Paralar Düşürmüş Olabilir Nexo, Stabil Koin Sahipleri İçin %6.5 Değerinde Faiz Verecek Coinbase’den 100 Milyon Dolarlık Stellar Air-Drop’u!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır