Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Tron (TRX) Platformu ikinci Oyununu Yayına Alıyor: COIN WAR

Ana Sayfa » GÜNCEL » Tron (TRX) Platformu ikinci Oyununu Yayına Alıyor: COIN WAR
Tron (TRX) Platformu ikinci Oyununu Yayına Alıyor: COIN WAR

© Reuters.  © Reuters.

Gün geçmiyor ki Tron (TRX), meraklılarının ağzını açıkta bırakacak bir yeniliğe imza atmasın. Beklenen haber geldi. Tron (TRX) platformu ikinci oyununu piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Tron (TRX) Platformu ikinci Oyununu ÇıkarıyorKripto piyasasına sürülen birçok güncelleme ve blockchain projesi sahne arkasında birçok aşamadan geçiyor. En çok yeni proje üreten kripto platformlardan birisi Tron (TRX). Tron, büyük bir iştahla kendisini takip eden meraklıları için neredeyse her hafta yeni bir duyuru paylaşarak kripto haber sitelerinde yerini alıyor.

Bütün bu çabaların ve atılan adımların sadece bir açıklaması olabilir: Dişli rakiplerine karşı Tron’u (TRX) piyasaının en güçlüsü ve en iyisi yapmak. Yeni oyun, Tron’un bu amaca yönelik olarak sadece bu ay içinde platformuna eklediği ikinci büyük oyunu olacak.

Kartlardaki Yeni Oyun: COIN WARBu ayın hemen başında seriyi başlatan Tron (TRX), ilk olarak Magic Academy’i platformunda hizmete açtı. Oyun içindeki sanal karakterleri satın alabilme imkânı sunan MA’da, oyuncular TRX tokeni ile oyuncu alıp satabiliyorlardı.

Ardından, Tron kullanıcılarının neredeyse 70 milyon TRX kazandığı MA içinde entegre haldeki TronBet oyunu piyasaya sürüldü. Bir çeşit bahis sistemini akıllara getiren oyunda, TRON cüzdanınızdaki ilgili linke tıkladıktan sonra sayı ve miktar giriyorsunuz. Girdiğiniz sayı sistemin kurguladığı sayıdan az olursa gelsin paralar!

Şimdi ise Tron’da yeni bir oyun daha görmek üzereyiz. Coin War (Koin Savaşı), Tron eğlence sisteminde önümüzdeki günlerde başlatılacak. FCC Team tarafından yapılan yeni oyun, genel olarak finansal tahmin senaryosu üzerine kurulu.

Üst kısımda belirttiğim gibi ilk oyun Magic Academy, oyuncuların diğer oyuncularla ve geliştiricileriyle etkileşimde bulunmasına izin veriyordu. Oyuncular istedikleri oyunu ve oyuncuyu özgürce satın alıp istedikleri gibi ticaretini yapabiliyorlardı. Yeni oyun Coin War ise, daha çok yararlı bir amaca hizmet ediyor.

Tron Meraklıları Nasıl Bir Oyun Bekliyor?Tron, şüphesiz blockchain oyun dünyasına bomba gibi bir giriş yaptı. Artık oyuncular lansmanı olacak her oyunu sabırsızlıkla bekliyorlar. Tron (TRX) platformu ikinci oyununu da piyasaya sürerek meraklıları daha fazla bekletmedi.

Coin War, oyuncuların ana akım kripto para birimlerindeki fiyat değişikliklerini tahmin etmelerine yardımcı olacak. Aynı zamanda belli başlı küresel borsa endekslerindeki eğilimlerin ne yönde olacağını öngörmelerini de sağlayacak.

Coin War, ileriye dönük piyasa yönelimini ve buna bağlı olarak fiyat tahminini yapabilmeleri için oyunculara disiplinli ve titiz çalışma bilincini yerleştirecektir. Zaten herhangi bir oyunda en kritik hamleyi yapacak cesareti göstermek ilerlemenin en temel kuralıdır. Coin War’un kullanıcıya sağladığı en önemli özellik de bu olacak.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Tron (TRX) Platformu ikinci Oyununu Yayına Alıyor: COIN WAR - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

İran Siber Güvenlik Otoritesi, Coinhive ”Crpytojacking” Yazılımdan En Çok Etkilenen Ülkeleri Açıkladı Bitcoin için kritik gösterge açığa çıktı: Yüzde 330 artış kapıda olabilir! Ripple, XRP Hacmi Konusunda Daha ‘Kesin’ Veri Sözü Verdi! Ripple (XRP) popüler Bitcoin borsasında BTC’yi solladı Bitcoin boğaları hazırlanıyor: BTC yeni yıl zirvelerine doğru gidiyor 27 Ekim Bitcoin analizi: BTC ilk düzeltmesini yaptı… Yeni rota hangi yöne?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır