Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin Google Trendlerde Geri Çekiliyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin Google Trendlerde Geri Çekiliyor
Bitcoin Google Trendlerde Geri Çekiliyor

© Reuters.  © Reuters.

BTC MAGAZİN – Kripto para haberleri, Bitcoin haberleri, ethereum haberleri, Blockchain haberleri, kripto para analizleri ve uzmanlardan piyasa yorumları

Google (NASDAQ:GOOGL) trends verilerine göre Bitcoin aramaları düşüş yaşıyor.

Fundstrat Global Advisers kurucu ortağı Thomas Lee, 14 Temmuz’da bir tweet’te son Bitcoin (BTC) geri çekilmesinin sağlıklı olduğunu yazdı.

Lee, tweet’inde, Bitcoin için Google aramalarındaki son düşüşle ilgili endişeleri de ele aldı:

“Bitcoin’in arama trafiğinin düşük olmasına gelince, bunun iyi bir işaret olduğunu düşünüyorum. Bu Bitcoin’deki artışa büyük bir trendin eşlik etmediği anlamına geliyor. ”

Thomas Lee

Arama analizi hizmeti Google Trends’e göre, Google’nin ABD’den gelen Bitcoin aramaları, Haziran ayının sonundaki zirve noktalarından bu yana yaklaşık % 45 oranında azaldı.

Türkiye’den gelen aramalarda da durum farklı değil. Bitcoin Google trends verilerinde Haziran’ın zirve noktasından bugüne aramalarda %40 azalma görülmekte.

Binance CEO’su Changpeng Zhao, 12 Temmuz’da Bloomberg’le yaptığı röportajda, son rallinin çoğunlukla toplam işlem hacminin yaklaşık % 60’ının perakende yatırımcılar tarafından yönlendirildiğini söyledi.

“Daha hızlı büyüyen kurumlar görmedik. […] Gördüğümüz şey her iki yerde de pikap yapmak. Bu sektöre giren kurum sayısı henüz 2019’da muazzam bir artış göstermedi. ”

Changpeng Zhao

Bloomberg ayrıca marj ticaretinin son büyüme için başka bir katalizör olduğunu öne sürüyor. 11 Temmuz’da bildirdiği üzere, Binance, marj alım satım özelliği ortaya koyarak yatırımcıların mevcut dengelerini teminat olarak kullanabilmelerini sağladı.

“Yıl sonuna kadar insanların çoğunluğunun marjı belirli bir kapasitede kullanacağını söyleyebilirim. […] Dürüst olmak gerekirse kullanmak oldukça güvenli. Daha fazla işlem hacmi ve potansiyel olarak fiyatlarda daha yüksek oynaklık olacak.

Changpeng Zhao

Haziran ayının sonunda, Thomas Lee, Bitcoin’in oynaklığının, yatırımcılar için daha uygun bir şekilde uzun vadeli bir yaklaşım sergilemesi gerektirdiğini söyledi.

Bizi twitter, telegram , instagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

The post Bitcoin Google Trendlerde Geri Çekiliyor appeared first on BTC MAGAZİN.

Continue reading on BTCMagazin

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin Google Trendlerde Geri Çekiliyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ruhi Çenet’ten Bitcoin Videosu: Hiçbir Şey Eskisi Gibi Olmayacak Bitcoin fiyatı şimdi hangi seviyeleri görecek? İşte 3 analistten çarpıcı fiyat tahmini Güney Kore’deki Kripto Para Düzenlemeleri Yeniden Değerlendirilecek Japonya Hükümeti Kripto Paraları “Kripto Varlık” Olarak Tanımlıyor Silk Road’ın Kurucusu Ross Ulbricht, Yüksek Güvenlikli Hapishaneye Aktarıldı 9 Mart Bitcoin fiyat analizi: BTC 4.000 dolar yolunda kritik engellere sahip

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır