Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin Salı günü sakin seyrini sürdürüyro

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin Salı günü sakin seyrini sürdürüyro
Bitcoin Salı günü sakin seyrini sürdürüyro

© Reuters.  © Reuters.

Investing.com – Bitcoin ve diğer sanal para birimleri bir gün önceki düşüşleri toparlayarak bugünkü sakin seyrini sürdürüyor.

Bitfinex borsasında Bitcoin 2,62% artışla 8.510 dolardan işlem görüyor. Sanal para birimi dün gece yarısı 8.333 dolara kadar gerilemişti.

G20 zirvesinde finansal liderler, kripto para piyasalarında yakın zamanda regülasyon beklentisi olmadığını belirttiler.

Pazartesi günü FSB Başkanı ve İngiltere Merkez Bankası Başkanı Mark Carney, G20 liderlerine sanal para biriminin finansal stabilite konusunda risk taşımadığına dair bir yazı gönderdi.

Bu sırada ABD Başkanı Donald Trump, Pazartesi günü ABD’de Venezuela tarafından piyasaya sürülen herhangi bir dijital varlığın alım satımını yasakladı. Nakit sıkıntısındaki ülke, 20 Şubat – 19 Mart arasında 100 milyon petro satışı gerçekleştirdi.

Diğer sanal para birimlerinde de durum karışık. Ethereum 4,24% düşüşle 533,20 dolara gerilerken Ripple 0,63% yükselerek 0,6798 dolar oldu. Litecoin ise 0,99% artışla 159,28 dolara yükseldi.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin Salı günü sakin seyrini sürdürüyro - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Willy Woo: Bitcoin dengeyi yakalıyor, BTC kırılmanın eşiğinde PrimeXBT ile düşen piyasada kâr elde etmek 2 yıl içerisinde kripto borsalarının çehresi çok değişecek Twitter’ın kurucusundan 4.15 milyon takipçisine Bitcoin cüzdanı tanıtımı Yatırımcıların Büyük Çoğunluğu Altcoin’lere Yöneldi! Binance CFO’su: OTC Sistemi, Karımıza Ciddi Katkı Yaptı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır