Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin Salı günü sakin seyrini sürdürüyro

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin Salı günü sakin seyrini sürdürüyro
Bitcoin Salı günü sakin seyrini sürdürüyro

© Reuters.  © Reuters.

Investing.com – Bitcoin ve diğer sanal para birimleri bir gün önceki düşüşleri toparlayarak bugünkü sakin seyrini sürdürüyor.

Bitfinex borsasında Bitcoin 2,62% artışla 8.510 dolardan işlem görüyor. Sanal para birimi dün gece yarısı 8.333 dolara kadar gerilemişti.

G20 zirvesinde finansal liderler, kripto para piyasalarında yakın zamanda regülasyon beklentisi olmadığını belirttiler.

Pazartesi günü FSB Başkanı ve İngiltere Merkez Bankası Başkanı Mark Carney, G20 liderlerine sanal para biriminin finansal stabilite konusunda risk taşımadığına dair bir yazı gönderdi.

Bu sırada ABD Başkanı Donald Trump, Pazartesi günü ABD’de Venezuela tarafından piyasaya sürülen herhangi bir dijital varlığın alım satımını yasakladı. Nakit sıkıntısındaki ülke, 20 Şubat – 19 Mart arasında 100 milyon petro satışı gerçekleştirdi.

Diğer sanal para birimlerinde de durum karışık. Ethereum 4,24% düşüşle 533,20 dolara gerilerken Ripple 0,63% yükselerek 0,6798 dolar oldu. Litecoin ise 0,99% artışla 159,28 dolara yükseldi.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin Salı günü sakin seyrini sürdürüyro - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin Fiyatı Düşüşün Ardından 8 Bin 500 Dolara Yükseldi 6 Maddede Bitcoin ve Altcoin Durum Değerlendirmesi Hangi Coinde Sert Düşüş Gelebilir ? Almanya’nın Finans Otoritesi: ICO’ları Düzenlemek İçin Uluslararası İşbirliği Gerekiyor STO Nedir? Bitcoin Cash Sona Yaklaşıyor Mu? 4.350 Dolardan, 114 Dolara! PwC’nin Blockchain Departmanı Kurucusu, Tezos’a Geçiş Yaptı!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır