Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

TRON, Haftalık Raporunu Yayınladı

Ana Sayfa » GÜNCEL » TRON, Haftalık Raporunu Yayınladı
TRON, Haftalık Raporunu YayınladıTRON Vakfı, her hafta yaptığı gibi bu hafta için de, bir rapor yayınladı ve şirketteki son gelişmeleri yatırımcısı ile paylaştı. Transcan isimli özelliğin artık TRON Blockchain’inde aktif olduğu ifade edilirken, aynı zamanda merkezi olmayan uygulamaların geliştirilmesine olanak sağlayacağın sistemin de temellerinin atıldığı belirtildi.

Şirket, aynı zamanda Android cüzdanı için yapılan çalışmalarda ise, neredeyse yarıya gelindiğini ve konu ile ilgili gereken bilgilendirmelerin önümüzdeki dönemde topluluk ile paylaşılacağını ifade etti. TRON’un, Ethereum ağı ile yaşadığı rekabete ilişkin de, raporda ifadeler yer aldı.

TRON’un, kullanım alanı arttırılması bazında Ethereum ile yarıştığı yönündeki haberleri bültene ekleyen yetkililer, bazı haber sitelerinin TRON, kullanım alanı olarak Ethereum’u geride bıraktı haberlerini de yatırımcılar ile paylaştı.

Aynı zamanda, TRON kurucusu Justin Sun ise, Oracle (NYSE:ORCL) Blockchain’i ile ilgili açıklamalar yaptı. İki şirket arasında gelecekte bir birliktelik kurulacağı ifade edildi. Teknik manada yaşanan olumlu gelişmelere rağmen TRX fiyatı piyasalardaki belirsizlikten kötü etkilenmekten kurtulamadı.

Geride bırakılan hafta boyunca yaklaşık yüzde 5.5’luk bir dğeer kaybı yaşayan TRX, şu anda bu yazının kaleme alındığı dakikalarda Coin Market Cap verilerine göre 0.022 dolardan işlem görüyor. Koin, aynı zamanda Bitcoin’e karşı da yaklaşık yüzde 4’lük bir değer kaybı yaşayarak 351 Satoshi’den işlem görüyor.

TRX, Coin Market Cap’in yaptığı listede ise en değerli 11. kripto para olarak yer alıyor. Koinin günlük işlem hacmi ise yaklaşık 11 bin BTC.

TRON, Haftalık Raporunu Yayınladı isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

TRON, Haftalık Raporunu Yayınladı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Finans Uzmanlarının Uzun Vadede Bitcoin Fiyat Tahmini 17.523 Dolar Reddit Kullanıcıları İddialı: ”Ya Bu Adam Satoshi Nakamoto İse?” Ünlü Analist Bitcoin’in 9.000 Dolara Çıkacağını Düşünüyor! NBA Oyuncusu, Bitcoin Takipçisi Çıktı! Money Button CEO’su: “Bitcoin problemi Bitcoin ile çözülebilir.” Tarihte ilk defa: Ethereum, ücretlerde Bitcoin’i geçti

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır