Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

TRON ECP ile geleceği inşa ediyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » TRON ECP ile geleceği inşa ediyor
TRON ECP ile geleceği inşa ediyor

© Reuters.  © Reuters.

Tron Vakfı geçtiğimiz günlerde üzerinde çok-imzalı cüzdan ve TRON ECP gibi üzerinde çalıştıkları projeleri detaylandıran haftalık raporunu yayınladı. Vakfın raporunda, çok-imzalı cüzdan için yapılan testlerin devam ettiğini; üniversite öğrencileri ile Tron Ecosystem Co-Builder Planı (ECP) buluşturan Tik Tok yarışmasından bahsedildi.

TRON ECP ile topluluk genişliyorTron, senkronizasyon modülünün mantığını optimize etme ve mesaj işleme sistemini iyileştirme çalışmalarını tamamladı. Kaynak tavanında dinamik değişiklikler de elde etti. SolidityNode’a arayüz sağlamak için tüm düğümlere izin veren çok-imzalı bir cüzdan ve düğüm birleştirme çalışması devam ediyor.

Tron, hafta boyunca “Justin Sun ile Duet ” adını taşıyan küresel kullanıcı tabanı için Tik Tok yarışmasını da açıkladı . Etkinlik, kazananlara 10.000 RMB değerinde ödül veriyor. Tron Vakfı, Çin Pekin Üniversitesi öğrencilerine, küresel blokçuluk oyunu inkübatör platformu DOGI ilebirlikte “ GeleceğeTron: Blockchain Teknolojisi ve Ekosistem ” konulu bir etkinlik düzenledi. Buluşmaya 200’ün üzerinde öğrenci katıldı.

Daha İyi Bir Tron Topluluğu Oluşturmaya Yardımcı OlmakVakfın belirttiği gibi Tron Accelarator programı, yenilikleri teşvik edecek ve 56 takım, ödüllendirecek ve yarışmanın birincisi 200.000 dolar kazanacak. Toplamda bir milyon dolar ödül dağıtılacak. TRON Accelerator Developer Contest‘in web sitesi 7300 kez ve 100’ün üzerinde ekip tarafından görüntülendi ve kullanıcılar şimdiden kaydoldu.Yarışma 1 Aralık 2018’de başlayacak ve 4 Ocak 2019 gecesi sona erecek.

En ilginç gelişmelerden biri de yakında piyasaya sürülecek olan Tron Ecosystem Co-Builder Planı (ECP). Tron, ECP için bir lansman tarihi belirtmedi, ancak Tron temelli girişimlere, serbest geliştiricilere, dApp geliştiricilerine ve daha fazlasına Tron Vakfı ile iletişim kurmaları ve işbirliği yapmaları için uzun vadeli bir platform kurmayı önerdi.

İnovasyonı daha fazla artırmak için, Tron, önümüzdeki üç yıl içinde 100 milyon doların üzerinde yatırım yapacakları blockchain oyun fonu Tron Arcade kuruluşunu duyurdu .

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

TRON ECP ile geleceği inşa ediyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Rusya, Üniversite Sınavlarında Kalite Kontrolü İçin Blockchain’i Deneyecek Booking Ceo’su Kripto Para Birimlerine Yeşil Işık Yaktı Bitcoin balon değil, hatta boğa koşusunun tam sınırında Coinbase genişlemeye devam ediyor; Şimdi de EOS desteğini açıkladı Tether Güç Kaybederken, Onun Kopya Versiyonları Çoğalıyor – Romanya’nın Tether’i İle Tanışın Kripto Borsası Coinbase Ticaretten Fazlasını Amaçlıyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır