Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

TRON CEO’su Ethereum ve EOS Geliştiricilerine Seslendi: TRON Sizi Kurtaracak Bir Fon Kuracak

Ana Sayfa » GÜNCEL » TRON CEO’su Ethereum ve EOS Geliştiricilerine Seslendi: TRON Sizi Kurtaracak Bir Fon Kuracak
TRON CEO’su Ethereum ve EOS Geliştiricilerine Seslendi: TRON Sizi Kurtaracak Bir Fon Kuracak

2/2


2/2


TRON CEO’su Justin Sun, özellikle Twitter’ı aktif kullanması ve attığı tweet’ler ile gündeme gelmesi ile tanınmakta. Justin Sun, 7 Aralık tarihinde attığı yeni bir tweet ile tekrardan ilgi topladı ve belirli kesimlerin eleştirisine maruz kaldı.

Sun, en büyük rakiplerinden olan EOS ve Ethereum ağı geliştiricilerine seslenerek, merkeziyetsiz uygulamalarını TRON ağına taşımaları durumunda, ”EOS ve ETH geliştiricilerini, platformlarının çöküşünden kurtarmak için bir fon” kuracağını belirtti.

Atılan tweet’e çeşitli açıklamalar gelse de, kullanıcılardan birisi ilginç bir noktaya değindi ve ”görünüşe göre hash savaşlarından sonra sırada merkeziyetsiz uygulama savaşları var” ifadesini kullandı. Tron özellikle kendi ağına geçtikten sonra rekabeti kızıştıran ve ara ara Ethereum ağına ‘laf atan’ bir platform oldu.

İki platformun önde gelen isimleri Justin Sun ve Vitalik Buterin arasında da ara ara sosyal medya üzerinden atışma görmek mümkün. Özellikle geçtiğimiz Ekim ayında yaptığı açıklama ile Odyssey 3.1’in, hız konusunda Ethereum’u, ücret konusunda ise EOS’u geçebileceğini iddia eden Sun, o tarihten sonra da çeşitli açıklamalarda bulunmuştu.


İlgili haber:
Justin Sun: Odyssey 3.1’den Sonra Tron, Ether’den 200 Kat Hızlı, EOS’tan ise 100 Kat Ucuz Olacak

Dün gece başlayan düşüşten etkilenenlerden birisi olan Tron, basın saatine göre %4,05’lik düşüş ile 0,013 dolardan el değiştirmekte ve durum hiç iç acıcı gözükmüyor.

TRON CEO’su Ethereum ve EOS Geliştiricilerine Seslendi: TRON Sizi Kurtaracak Bir Fon Kuracak isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

TRON CEO’su Ethereum ve EOS Geliştiricilerine Seslendi: TRON Sizi Kurtaracak Bir Fon Kuracak - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Eric Conner: Madencilik Yapanları Pek Önemsememek gerek! Bitcoin Son 1 Haftada 2.000 Dolardan Fazla Değer Kazandı Ünlü Yatırımcı Bogart: Kurumsal Yatırımcının Bitcoin’e İlgisi, Her Gün Güçleniyor Güney Kore’deki Seul Yönetimi Blockchain Araştırmalarını Hızlandırdı İsveç, Dijital Para Projesi İçin Testlere Başladı Hint Bankaları Kripto Para Yasaklamalarına Devam Ediyor: Sırada HDFC Bank Var

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır