Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Tron Ana Ağındaki Hesap Sayısı 500.000’i Geçti! Büyüme Aylık 100.000 Civarında

Ana Sayfa » GÜNCEL » Tron Ana Ağındaki Hesap Sayısı 500.000’i Geçti! Büyüme Aylık 100.000 Civarında
Tron Ana Ağındaki Hesap Sayısı 500.000’i Geçti! Büyüme Aylık 100.000 Civarında

2/2


2/2


17 Ekim Çarşamba günü, Tron Foundation kurucusu Justin Sun kendi Twitter hesabından yaptığı bir duyuru ile kurdukları ekosistemin şu ana kadar oldukça başarılı ilerlediğini vurguladı. Justin Ana ağda açılan hesapların sayısının 500.000’i geçtiğini ve ana ağın kullanıma sunulmasından beri aylık 100.000 yeni üyenin katıldığını ifade etti.

Tron’un yaklaşık 4 aylık bir sürede 500.000 kullanıcıya ulaşabilmesi gerçek anlamda bir başarılı olarak yorumlanabilir. Özellikle Justin Sun tarafından başlatılan girişimler, yavaş yavaş da olsa projeyi biraz daha öne çıkarmayı başarıyor ve bunun kanıtı da geçtiğimiz haftalarda gözlemlendi. Tron yaklaşık bir iki hafta önce CoinMarketCap verilerine göre 13. sırada yer alırken, yaptığı ani bir yükselme ile 11. sıraya yükselmişti. Bununla da yetinmeyen Tron, aynı gün içerisinde 10. sırada yer alan Monero’yu zorlasa da, gizlilik özelliği ile ön plana çıkan kripto para birimini yerinden edemedi.

Tron hakkında son zamanlarda yaşanan bir başka gelişme ise Justin Sun’ın ”milyar dolarlık endüstri ortağı” olarak duyurduğu yeni ortaklık. Resmi olmayan kaynaklara göre bu ortağın Çin’in Google’ı Baidu olduğu ifade edilse de, konu hakkında yapılacak iş birliğinin ”blockchain tabanlı” olmadığı ve Tron’un sadece Baidu bulut hizmetlerini kullanacağı yayılmakta.


İlgili haber:
Tron ve Endüstri Devi Baidu Ortaklığının İç Yüzü!

Tron Ana Ağındaki Hesap Sayısı 500.000’i Geçti! Büyüme Aylık 100.000 Civarında isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Tron Ana Ağındaki Hesap Sayısı 500.000’i Geçti! Büyüme Aylık 100.000 Civarında - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

EOS Kurucusundan Çarpıcı Bitcoin Tahmini! Son Dakika: Ripple, Ethereum, TRON, Litecoin, Cardano ve Stellar Haberleri SEC ve CFTC kripto sektörüne yönelik ortak bir yaklaşıma girebilir mi? Piyasa Hacmi 64 Milyar Dolar Değişti 10 Mart Bitcoin analizi: 5 ayın en kötü gününü geçiren BTC ne yapacak? Bu 3 Gelişme Bitcoin Fiyat Artışını Tetikleyebilir Bitcoin kısa pozisyonları, yılın en düşük seviyesini gördü!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır