Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Binance CEO’su: ”Boğa Piyasası Her An Dönebilir”

Ana Sayfa » GÜNCEL » Binance CEO’su: ”Boğa Piyasası Her An Dönebilir”
Binance CEO’su: ”Boğa Piyasası Her An Dönebilir”Binance CEO’su Changpeng ‘CZ’ Zhao, kripto para birimlerine olan 5 yıllık ilgisini eyleme dönüştüren ve dünyanın en başarılı kripto para borsalarından birisini hayata geçiren kişilerden birisi. Binance, CoinMarketCap verilerine göre şu an bir çok açıdan dünyanın en büyük kripto para borsası konumunda ve bu bir tesadüf olamaz.

Genç CEO elde ettiği başarılı ile Forbes dergisinin en genç kripto zenginleri listesine bile girmeyi başardı. CZ, CryptoGlobe kaynağı ile yaptığı yeni bir röportajda, Binance, kripto paralar ve bütün gelecek hakkında açıklamalarda bulundu.

Boğa Piyasası Her An Dönebilir
Dünyanın en önde gelen borsalarından birisinin sahibi olarak kripto para birimi fiyatlarında ”biraz etkisi” olabileceğini kabul eden Zhao, şu an ayı piyasasında olduğumuza inanmıyor ve Bitcoin’in 6.000 dolar seviyesinin kırılamaz bir destek seviyesi olduğunu dile getiriyor. Bitcoin’in ”bir hafta veya buna benzer” bir süre içerisinde 20.000 dolara ulaştığını söyleyen Zhao, ”uzun vadenin” şu an en iyi strateji olduğu düşüncesinde.

Söylediği her şeyin ”incik cincik” edileceğini ve bu yüzden piyasaları analiz etmeyi sevmediğini belirten Zhao, ”boğa piyasasının her an dönebileceğini” düşünmekte.

Zhao kripto para sektörüne ilk olarak Bobby Lee’nin kurucu ortağı olduğu BTCC kripto para borsasında başlamış ve Bitcoin whitepaper’ını okuduktan sonra işini bırakıp tam zamanlı bir kariyer kurmaya karar vermiş.

Geçmişe dönüp nereden nereye geldiğine ve kariyerine bakıldığında ise, Zhao’nun çok başarılı bir karar vermiş olduğunu söylemek pek de zor olmasa gerek.

Binance CEO’su: ”Boğa Piyasası Her An Dönebilir” isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Binance CEO’su: ”Boğa Piyasası Her An Dönebilir” - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ethereum’da golden cross oluşumu daha şiddetli yükselişlerin kapısını aralayabilir Telegram, TON için Gizli Olarak Ön Satış Başlattı ve 850 Milyon Dolar Topladı Araştırma: Kripto Paralarla En Aktif İşlem Gören İtibari Para Amerikan Doları Oldu Edward Snowden’a Göre Gizlilik, Bitcoin’de Bir Sorun Basit enflasyon hesabıyla Bitcoin’in 1 milyon dolara ulaşacağı tarih belirlendi Bitcoin’le 950 Bin Dolarlık Fidyenin Ödemesine Rağmen İşadamı Hala Kayıp

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır