Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Trevon James: Eğer Bitcoin 1 Ocak 2020 Tarihinde 10 Dolar Olmazsa, Köpeğimin Dışkısını Yiyeceğim

Ana Sayfa » GÜNCEL » Trevon James: Eğer Bitcoin 1 Ocak 2020 Tarihinde 10 Dolar Olmazsa, Köpeğimin Dışkısını Yiyeceğim
Trevon James: Eğer Bitcoin 1 Ocak 2020 Tarihinde 10 Dolar Olmazsa, Köpeğimin Dışkısını YiyeceğimKripto para piyasalarının belki de en büyük ponzi yapılarından birisi olarak görülen Bitconnect’in reklamlarını yapması ile tanınan Trevon James, 4 Aralık tarihinde kendi Twitter adresinden çok ilginç bir açıklamada bulundu. Kripto para piyasası özellikle Kasım ayından beri inanılmaz bir düşüş eğilimine girmiş olsa da, sektörün bir çok önde gelen ismi bunun henüz son olmadığını belirtmişti.

Trevon James ise bunun tam aksini iddia edip, Bitcoin’in 1 Ocak 2020 tarihinde 10 dolara kadar düşeceğini vurguladı ve bunun için çok büyük bir iddiayı da öne sürdü.

”Eğer Bitcoin 1 Ocak 2020 tarihine kadar 10 dolar olmazsa, YouTube üzerinden canlı yayında köpeğimin dışkısını yiyeceğim.”

2019 yılı özellikle kurumsal yatırımcıların senesi olacağı tahmin edilen bir dönem ve Tone Vays veya Michael Moro gibi isimlerin tahminlerine göre, Bitcoin tekrardan eski günlerine yakın seviyelere çıkabilir. 2020 yılı için ise şu an ufukta görünen ciddi bir şey yok ve böyle bir iddiada bulunmak oldukça riskli duruyor. Daha önce reklamını yaptığı Bitconnect platformu yüzünden de çok fazla eleştiriye maruz kalmış olan Trevon James, attığı bu yeni tweet ile bir çok kişinin espri konusu haline de geldi.

Bazı kullanıcılara göre ise Trevon’un şu sıralar tek amacı, Bitconnect sonrası kaybettiği ününü geri almak ve tekrardan bu yolla para kazanmaya başlamak.

Trevon James: Eğer Bitcoin 1 Ocak 2020 Tarihinde 10 Dolar Olmazsa, Köpeğimin Dışkısını Yiyeceğim isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Trevon James: Eğer Bitcoin 1 Ocak 2020 Tarihinde 10 Dolar Olmazsa, Köpeğimin Dışkısını Yiyeceğim - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Litecoin hash rate dibi gördü: LTC hâlâ güvenli mi? Ünlü Hacker: Ethereum’da Ölçeklenme Sorunu Yok, Bitcoin’de Var Kripto Para Şirketi Bitmain Bu Yılki Hedeflerini Açıkladı Görüş: Stellar, Ripple’den daha iyi performans çıkaracak! Avustralya Başbakanı, Blockchain Teknolojisi Hakkında Konuştu: ”Muazzam Fırsatlar Var” Silbert: Bitcoin’in Bu Seferki Yükselişi 2017’dekinden Farklı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır