Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Trace Mayer’e Göre Bitcoin Yükselişe Geçmeden Önce Ciddi Bir Düşüş Görecek

Ana Sayfa » GÜNCEL » Trace Mayer’e Göre Bitcoin Yükselişe Geçmeden Önce Ciddi Bir Düşüş Görecek
Trace Mayer’e Göre Bitcoin Yükselişe Geçmeden Önce Ciddi Bir Düşüş GörecekKripto para yatırımcılarından olan ve medya sektöründe yaptığı işlerle tanınan Trace Mayer, Bitcoin fiyatının önümüzdeki dokuz ay içerisinde düşmeye devam edip 3 bin dolara kadar gerileyebileceğini düşünüyor.

3 Bin Dolar İhtimali

Mayer, kripto para piyasasındaki fiyatları analiz etmek için ‘Mayer Katları’ adını verdiği bir analiz aracı kullanıyor. Mayer, Bitcoin’in 3 bin dolar sınırını görmesinin belli açılardan faydalı olabileceğini ancak bu düzeye kadar gerileme ihtimalinin git gide daha da azaldığını belirtti.

Mayer Katları’na göre Bitcoin’in herhangi bir gündeki fiyatı 200 günlük hareketli ortalamaya bölünüyor ve ortaya çıkan sonuç Bitcoin hakkında bir karar vermeyi sağlıyor: Alım, satım veya HODL.

Eğer ortaya çıkan sonuç 0.9’dan daha azsa bu fiyatın olması gereken düzeyden daha düşük olduğunu ve iyi bir alım fırsatı doğduğunu gösteriyor. Analiz aracının 17 Eylül’de gösterdiği sonu 0.85’ti. Mayer, Twitter üzerinden paylaştığı gönderide şu yorumu yaptı:

“Kripto para piyasası belki (umarım!) 6-9 ay daha düşmeye, 3 bin dolara kadar gerilemeye devam eder ama bunuu yaşanma ihtimali düştükçe düşüyor.”

Mayer de tıpkı BitMEX’in CEO’su olan Arthus Hayes gibi kripto para piyasasının artışa geçmeden önce bir düşüş daha yaşayacağını düşünüyor. Arthus Hayes, piyasanın 3-5,000$ aralığına geldiği zaman dibi görmüş olacağına inanıyor. Mayer de buna benzer olarak piyasanın 5,000$ sınırının altını göreceğini, daha sonra artış görüleceğini düşünüyor.

Mayer Katları’nın olduğu siteyi ziyaret ettiğinizde sitedeki grafiğin kullanıcılara yatırım tavsiyesi vermek için oluşturulmadığını belirten bir açıklama görmeniz mümkün.

Trace Mayer’e Göre Bitcoin Yükselişe Geçmeden Önce Ciddi Bir Düşüş Görecek isimli makale Ömer SAKMAR tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Trace Mayer’e Göre Bitcoin Yükselişe Geçmeden Önce Ciddi Bir Düşüş Görecek - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin’de bu yarılanmayı farklı kılacak 4 şey XRP’ye İlgi Azalmıyor! Ne Bitcoin Ne De Ethereum, İşte En Sevilen Kripto Para Koronavirüs, Bitcoin piyasalarını nasıl etkiliyor? Cardano’da Neler Oluyor: İşte Son Gelişmeler Coinbene Hacklendi Mi? 40 Milyon Amerikan Doları Çalındı Mı?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır