Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Tone Vays: Sıradaki Boğa Piyasası Çok Fazla Bitcoin Harcaması ve Kullanımı Getirecek

Ana Sayfa » GÜNCEL » Tone Vays: Sıradaki Boğa Piyasası Çok Fazla Bitcoin Harcaması ve Kullanımı Getirecek
Tone Vays: Sıradaki Boğa Piyasası Çok Fazla Bitcoin Harcaması ve Kullanımı GetirecekBitcoin ve kripto para dünyasında oldukça tanınan bir isim olan Tone Vays, yakın zamanda katıldığı Tampa Meetup soru – cevap etkinliğinde, Bitcoin’in değeri ve gelecekteki olası başarıları hakkında tahminlerde bulundu. Bitcoin’in aslında bir değer saklama aracından çok daha fazlası olduğuna değinen Vays, bunun aslında ”en nakit para” olduğunu ve insanların her zaman ”en zayıf veya nakde dönüştürülmesi en zor” parayı kullandığını vurguladı.

Vays ilk olarak Bitcoin’in kullanım amacının ”illa ki” tasarruf saklama aracından ibaret olmak zorunda olmadığını, insanların eninde sonunda Bitcoin ile ödeme alacağını ifade etti:

”Eninde sonunda, elinizdeki zayıf para birimi bitecek ve nakit para birimine veya tedavüldeki paraya geçmeniz gerekecek. O yüzden, sadece elinizde varken zayıf para birimini harcarsınız, sonuç olarak elinizde bu kalmayınca, bunu yeniden istemezsiniz. Eğer herkes bunu harcıyor ve elden çıkarmaya çalışıyorsa, kim bunu ister ki?”

Bu durumun şu an için Bitcoin Cash’te görüldüğünü belirten Vays, söz konusu kripto para biriminin Bitcoin’e kıyasla %2.3 düşüş yaşadığını ifade etti. Vays BCH’nin aslında tasarruf ve biriktirme için değil, harcama için piyasaya sürüldüğünü ve sonuç olarak herkesin bunu harcadığını, ancak şu an kimsenin bunu istemediğini vurguladı:

”Sonuç olarak elinizdeki zayıf para birimi bitti ve ben bir cimriyim ve elimdeki Bitcoin’in hiçbirini buna harcamak istemiyorum, […] 10 yıllık eski bir araba sürüyorsun. Sonuç olarak yeni bir araba almam gerekecek değil mi, bu yüzden eninde sonunda bu Bitcoin’i harcamam gerekecek.”

Önümüzdeki boğa piyasasında bu sebeple Bitcoin’in en çok harcanan kripto para birimi olacağına değinen Vays, geleceğe dair umut dolu olduğunu da vurguladı.

Tone Vays: Sıradaki Boğa Piyasası Çok Fazla Bitcoin Harcaması ve Kullanımı Getirecek isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Tone Vays: Sıradaki Boğa Piyasası Çok Fazla Bitcoin Harcaması ve Kullanımı Getirecek - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Kripto Para Kabulü Avrupa’da Artmayı Sürdürüyor! TOP 3 fiyat tahmini: Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Ripple (XRP) – Belirsizlik veya boğa piyasası geri dönüyor Bitcoin platformu Bakkt’ın beklenen uygulamasından ilk görüntü Tüm Dünya Libra’ya Karşı Birlik Oldu! Tiberius Coin, Metal Sektörüne Yeni Bir Boyut Kazandıracak Ünlü YouTuber Blockchain Temelli Video Akış Platformuna Geçiş Yaptığını Açıkladı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır