Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Coinbase’in Yeni New York Ofisi 100 Wall Street Çalışanını İşe Alacak!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Coinbase’in Yeni New York Ofisi 100 Wall Street Çalışanını İşe Alacak!
Coinbase’in Yeni New York Ofisi 100 Wall Street Çalışanını İşe Alacak!

© Reuters.  © Reuters.

Kripto endüstrisinin eşsiz firmalarından Coinbase, agresif büyüme planlarına bu sefer New York‘da devam ediyor. Coinbase’in açılışını yaptığı New York ofisi ağırlıklı olarak, kripto para dünyasının en çok ihtiyaç duyduğu kan olan kurumsal yatırımcılara yönelik hizmet verecek.

Coinbase açtığı yeni ofisinde, şu an 20 olan çalışan sayısını 150’ye çıkartmayı planlıyor. Firmadan yapılan açıklamaya göre, kripto para fiyatlarında bu seneye özel yaşanan gevşeme, kripto para birimlerine karşı olan kurumsal talebi azaltmadı.

Coinbase Kurumsal bölümünün genel müdürü Adam White, konu hakkında şunları ifade etti:

”Hepimizin tahmin ettiği gibi piyasanın düzelmeye başladığını gördüğümüzde, kurumsal yatırımcılar hiç ilgi kaybetmemişti.”

”Beklediğimizin tam tersi oldu.”

Coinbase’in yeni açtığı New York ofisi bünyesine katılan elemanların çoğu, Citigroup (NYSE:C), Barclays (LON:BARC), New York Menkul Kıymetler Borsası gibi geleneksel finans kurumlarından transfer edildi. Yani kısacası Coinbase geleneksel finans firmalarının kan kaybetmesine sebep olmaya hiç hız kesmeden devam ediyor.

”Finansal hizmetler ve teknoloji arasında bir köprü oluşturmalıyız. Bunu yapabilmek için, bütün kariyerleri boyunca diğer tür geleneksel finans firmalarında çalışmış en iyi ve en parlak beyinlerden bazılarını kendimize çekmemiz gerekiyor.”

Daha önce New York Menkul Kıymetler Borsasında çalışmış olan Christine Sandler, yani Coinbase’in kurumsal satış departmanı sorumlusuna göre, ofis ziyarete gelen kurumsal yatırımcıları rahat hissettirmek için, New York Menkul Kıymetler Borsası ile kıyaslanabilecek türden bir güvenlik ekibine sahip.

Kısacası Coinbase çok yakın bir zamanda Wall Street kurumları için çok büyük bir sorun, kurumsal yatırımcılar için ise çok büyük bir fayda yaratacak gibi gözüküyor.

Coinbase’in Yeni New York Ofisi 100 Wall Street Çalışanını İşe Alacak! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Coinbase’in Yeni New York Ofisi 100 Wall Street Çalışanını İşe Alacak! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

0x (ZRX) En Değerli Ethereum Projesi Olmaya Aday! Japon Bankacılık Devi Nomura ve Mesajlaşma Uygulaması Line, Yeni Blockchain Platformu İçin Ortaklık İmzaladı! SEC başkanından ICO piyasasını rahatlatan açıklama! Japonya Kripto Paralarla İlgili Yeni Düzenlemeler Hazırlıyor Dikkat Uyarı: SEC Bitcoin borsalarına karşı agresifleşiyor. Etherdelta ve 1Brokerdan sonra sıra Bitfinex, Kraken ve BitMEX’e gelebilir Asya ülkeleri tedirgin: Kuzey Kore lideri Bitcoin piyasasına giriyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır