Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

300 Milyon Dolarlık Proje: ABD’de Çölün Ortasına Kripto Para Şehri Kurulacak

Ana Sayfa » GÜNCEL » 300 Milyon Dolarlık Proje: ABD’de Çölün Ortasına Kripto Para Şehri Kurulacak
300 Milyon Dolarlık Proje: ABD’de Çölün Ortasına Kripto Para Şehri KurulacakMüşteri hakları avukatı Jeffrey Berns, CEO’su olduğu Blockchains LLC adlı şirket aracılığıyla kayda değer büyüklükte bir arazi satın aldı.

Jeffrey Berns, bu yılın başlarında 170 milyon dolar gibi bir para karşılığında ABD‘nin kuzey Nevada bölgesinden 67 bin dönümlük arazi satın aldı. Berns, geçtiğimiz günlerde yeni bir açıklama yaparak herkesi şaşırttı. Berns, çölün ortasındaki bu 67 bin dönümlük araziyi kripto para şehrine çevireceğini ve bunun için 300 milyon dolar gibi bir para harcayacağını söyledi.

Kariyerinin büyük bir kısmını avukat olarak geçiren Berns, 2015 yılında Ethereum sayesinde bir servet kazandı. Berns, zamanında kripto para piyasası sayesinde kazandığı bu paraları kripto para sektörü ve topluluğu için harcamak istiyor.

Kurulacak şehirdeki her işlem, merkezsiz bir Blockchain altyapısı üstünde gerçekleşleşiyor olacak. Şehirde ayrıca akıllı kontrat teknolojisinden, Yapay Zeka’dan, 3D yazıcılardan ve nanoteknolojiden faydalanacak. Şu ana kadar açıklanan planlara göre bu şehrin nüfusu birkaç bin kişiye kadar ulaşabilecek.

Kripto Para Kasası

Kripto para sektöründeki isimlere yepyeni bir şehir imkanı sunan Blockchains LLC, yatırımcılara daha farklı hizmelter de sunuyor.

Berns yakın zamanda yaptığı duyuruyla birlikte ABD’nin iki farklı bölgesinden iki farklı askeri sığınak satın aldığını söyledi. Berns ayrıca İsviçre ve İsveç gibi ülkelerde de gizli sığınaklar satın aldığını belirtti. Berns, bu kasaları tamamen kripto para saklamak için kullanacak.

Kripto para sektöründe birbirinden farklı girişimler olduğunu biliyoruz ancak Berns’in planları kulağa oldukça ilginç geliyor. Bu projeler zaman içerisinde nasıl gelişecek göreceğiz.

300 Milyon Dolarlık Proje: ABD’de Çölün Ortasına Kripto Para Şehri Kurulacak isimli makale Ömer SAKMAR tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

300 Milyon Dolarlık Proje: ABD’de Çölün Ortasına Kripto Para Şehri Kurulacak - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

eToro CEO’su: 100 Milyon Kullanıcıya Sahip BitTorrent ICO’su Akıllıca, Yatırım Yapabilirim Ripple ağına bir banka daha katıldı Çin, 2009 yılında yeni bir küresel rezerv para birimi yaratıyordu 16.000 dolarlık Bitcoin 4Chan kehanetine 4 gün kaldı: Kehanet gerçekleşebilir mi? ABD’li Bittrex Kullanıcılarının Ticaret Olanakları Kısıtlandı Hangisiyle İşlem Yapmak Daha Ucuz: 30$ Alan Bank of America’ya Karşı Bitcoin

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır