Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Tone Vays: Kripto Para Piyasasında İnsanlar Duymak İstediklerine İnanıyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Tone Vays: Kripto Para Piyasasında İnsanlar Duymak İstediklerine İnanıyor
Tone Vays: Kripto Para Piyasasında İnsanlar Duymak İstediklerine İnanıyorLetonya’nın başkenti Riga’da düzenlenen kripto para ve Blockchain konferansında konuşan kripto para camiasının önde gelen isimlerinden Tone Vays, yaptığı açıklamada birçok yatırımcının yeterince bilgi sahibi olmadan trade yapmaya başladığını ve bundan ötürü de ciddi kayıplar yaşadığını belirtti.

Vays’in konuşmasını yaptığı panelde konuşan Whale Panda ve Florian Maier de, bu konuya dikkat çekti. Whale Panda, Bitcoin’in geçtiğimiz yıl bu zamanlar 4 bin dolar olduğunu belirtirken, o dönemler ve daha öncesinde piyasaya giren kişilerin kar elde ettiğini ancak bunların azınlık olduğunu belirtti. Tone Vays ise, trading yaparak birçok yatırımcının para kazanacağını sandığını ancak işin aslının hiç de öyle olmadığını belirterek, şunları ekledi:

”Trading yapmak gerçekten de çok zor kazanılan bir meziyet. Ciddi bir tecrübe, çaba ve de sıkı bir çalışma gerektiriyor. Bana göre trade yapan insanların yüzde 90’ı parasını kaybediyor, yüzde 5’i de parasını koruyor. Bu işten para kazanmak zor ve bence bunu çok az insan başarıyor. O sebeple de, pek bir bilgi olmadan direkt olarak trading yapmaya çalışmanın, kumar oynamaktan bir farkı yok.”

Whale Panda ise, boğa sezonlarında herkesin bir anda birer dahi kesildiğini belirterek, işin aslının hiç de öyle olmadığını belirtti ve trade yapma işleminin gerçekten çok stresli bir iş olduğuna vurgu yaptı. Traderlar için ana sınav alanının ayı piyasası olduğunu Vays, sözlerini ise şöyle noktaladı:

”İnsanlar bazen sadece duymak istediklerine inanıyor. Ben Ocak ayının ikinci haftasında ayı piyasasına girdik dedim ve durum ortada. Herkes, sanki fiyatların bir anda yeniden 15 bin dolar olacağına inanıyor. Bu yanlış bir sanrı.”

Tone Vays: Kripto Para Piyasasında İnsanlar Duymak İstediklerine İnanıyor isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Tone Vays: Kripto Para Piyasasında İnsanlar Duymak İstediklerine İnanıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Seçim kampanyasında Rus muhalif lider yüzlerce Bitcoin topladı Bu 113 Kripto Para Sitesi Paranızı Çalabilir Tron (TRX) sağlam adımlarla ilerliyor; Şimdi popüler Bitcoin Borsası’nda listeleniyor Kötü niyetli bir geliştirici nedeniyle sayısız Bitcoin cüzdanı tehlike altında Facebook Kripto Para Uzmanı Arayışına Çıktı! Ripple (XRP) gemisinden şimdilik inme zamanı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır