Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Geliştirilmiş Cardano 2019 da En Popüler Kripto Para Olmaya Aday Neden mi?

Ana Sayfa » GÜNCEL » Geliştirilmiş Cardano 2019 da En Popüler Kripto Para Olmaya Aday Neden mi?
Geliştirilmiş Cardano 2019 da En Popüler Kripto Para Olmaya Aday Neden mi?

© Reuters.  © Reuters.

Cardano 2019 da en popüler kripto para olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Cardano ADA nın son zamanlarda durağan bir süreç geçirdiği doğru. Ancak 2019 Cardano için daha heyecan verici gelişmelere gebe

Cardano 2019 da En Popüler Kripto Para Olabilir Mi?Cardano’nun kurucusu ve Ceo’su, eski meslektaşı ve Ethereum’un kurucusu olan Vitalik Buterin ile yaşadığı tatsız anlaşmazlıktan sonra Twitter platformunu terk etti. Ancak bizler haberciler olarak bütün imkanlarımızı kullanıp farklı kanallardan, Cardano ile ilgili son gelişmeleri siz okurlarımızla paylaşmaya devam ediyoruz. Evet Cardano bugünlerde pek konuşulmuyor bunun ana nedenlerinden biride Twitter platformunu terk etmeleri. Ancak bu demek değilki Cardano da önemli gelişmeler olmuyor!!!

Piyasa değeri 2 milyar doları aşan ve hala yükselen Cardano ADA şimdiden en iyi 10 kripto para biriminden biri olmayı başardı. Ve son 24 saatte değerini, % 2 ‘nin üzerinde arttırdı. Ayrıca, Cardano ADA’yı ilk kez bir ICO olarak yayınladığımızdan bu yana Cardano’nun önemli bir mesafe katettiğini görüyoruz. Alınan bu mesafeyi 2019 da çok daha yukarı seviyelere taşıyacak önemli gelişmeler var.

Cardano’nun En Önemli İttirici Gücü Ne?Cardano Ceo’su Charles Hoskinson her ne kadar bazı tatsız olaylara dahil olsada. Bize göre Cardano’nun asıl ittirici günü Charles Hoskinson olacaktır. Neden diye soru sorduğunuzu duymaktayım. Çünkü Hoskinson tam bir tecrübe yığını. Bu piyasada ömrünü geçirmiş biri. Blockchain ve Ethereum’un tarihine bakacak olursak Hoskinson’ın bu yapıların temel taşlarından olduğunu rahatlıkla görebilirsiniz. Şu an da da bütün o tecrübelerini ( Tecrübe= Yediğin kazıkların bileşkesi) aracısız bir şekilde Ceo’luğunu yaptığı Cardano ya aktarmayı sürdürüyor.

Bir diğer Neden ? Cardano Ölçeklendirme Üzerinde Yoğun Mesai HarcıyorCardano’nun (ADA) en son duyurulan teknik gelişmelerinden biri, tamamen ölçeklenebilir bir ağ tasarlayarak, Blockchain platformundaki en büyük problemlerden birini çözmeye çalışmaktır.

ADA’nın temel amacı, şu anda kullanılmakta olan yerleşik ya da merkezsiz bankacılık sistemlerinin hiç birinin ulaşamadığı bir düzeyde, 3 Milyar insana basit ve ucuz finans çözümleri sunmaktır.

Cardano’nun tamamen ölçeklenebilir bir ağ elde etmesi durumunda, 2019 yılı Cardano için efsanevi bir sürece dönüşebilir.

Kripto Para Borsalarının Tamamında Listelenme Projesi!!!Bu sorun aslında Bitcoin,Ethereum ve Ripple hariç diğer bütün kripto paralarda mevcut. Cardano’da ismini az önce saydığım muhteşem üçlünün yanına yazdırmaya kararlı. Cardano’nun hedefi tüm yerel ve global kripto para borsalarında aktif olmak ve bu yolla işlem hacmini en geniş hale getirmektir. Bu doğrultuda Cardano tüm borsalarla iletişime geçmeye başlamış ve entegrasyon işlemlerine son sürat devam etmektedir.

Sonuç OlarakCardano deneyimli kadrosu ve girişimciliği sayesinde ismini 2019’un hitleri arasına yazdırmaya kararlı. Bizler de Cardano ADA’nın 2019’un Enleri arasına gireceğini düşünüyoruz.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Geliştirilmiş Cardano 2019 da En Popüler Kripto Para Olmaya Aday Neden mi? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin Borsası Bitfinex Kullanıcılarını Tether Konusunda Uyarıyor Dash, App Store’da Kabul Edildi Bitcoin’de Kazım Gücü Artıyor, Harcanan Enerji Düşüyor Dev Kripto Para Borsası Geçen Yıl 520 Milyon Dolar Gelir Elde Etti! Ünlü Analist Crypto Rand: Kripto Piyasası Net Bir Çıkış Yakaladı Fransa’daki Tobacco Shoplardan Bitcoin Almak Artık Mümkün

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır