Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Tone Vays: ICO Sektöründe Devrimsel Fikirlerden Eser Yok

Ana Sayfa » GÜNCEL » Tone Vays: ICO Sektöründe Devrimsel Fikirlerden Eser Yok
Tone Vays: ICO Sektöründe Devrimsel Fikirlerden Eser YokBir çok kişi ICO piyasasının aslında sadece sahtekarlık ve sahte projelerden ibaret olduğun iddia edip, bunun kripto para sektörünün güvenini zedelediğini düşünmekte. Ancak başka bir gruba göre ise, ICO alanı nadiren de olsa gerçekten köklü değişimlere ve devrimsel fikirlere ev sahipliği yapabiliyor. Bir Bitcoin maksimalisti olan Tone Vays ise, bu hafta katıldığı bir konferansta ICO’ların kalifiye olmayan tecrübesiz yatırımcılardan, fon arakladığını iddia etti ve tartışmalarda kendi yerini belli etti.

ICO sektöründe bir tane bile iyi proje olmadığını vurgulayan Vays, konuyu bir zamanlar ikinci kripto para birimi olan Ethereum‘a da getirdi. Geçmişte de Ethereum karşıtı açıklamalarda bulunan Vays, platformun sadece bir menkul kıymet üretme fabrikası olduğunu ifade etti:

”Bitcoin aslında devrimsel özelliklere sahip. Çok fazla devrimsel şey yok. Airbnb ve Uber iyi iş çıkardı ancak o kadar devrimsel değildi. Bu sadece insanları araba ile alabilme yolu. Ben bugüne kadar o kadar devrimsel şey görmedim, bence bu kelime oldukça yanlış kullanılıyor.”

Devrimsel kelimesine örnek vermesi istenen Vays, Bitcoin hakkında konuşmaya başladı ve elektrik faturası ve kullanımı yüzünden insanları kripto para madenciliğini suçlaması konusuna değindi:

”Bence Bitcoin madenciliği, yenilenebilir enerjiyi toplama yolumuzu tamamen değiştirecek ve bu konuda devrim yapacak. Çip üreticileri bilgisayarlarda bilgiyi işleme yolumuzu kökünden değiştirecek. Bence bu konuda yapılacak çok iyi işler var. Parayı hükümetlerin kontrolünden alma fikrinin tamamı, mükemmel olacak.”

Son olarak Bitcoin’in hiçbir sınır olmadan kendimiz, arkadaşlarımız ve ailemiz için para göndermemizi sağladığını belirten Vays, asıl devrimin bu olduğunu aktardı.

Tone Vays: ICO Sektöründe Devrimsel Fikirlerden Eser Yok isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Tone Vays: ICO Sektöründe Devrimsel Fikirlerden Eser Yok - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Uzman görüşü: Ethereum ATH’ye ulaşabilir ve altcoin sezonunu başlatabilir! Koin Bülteni Yayın Alışkanlığı Değişiyor Oda arkadaşının 9 milyon değerindeki kripto paralarını çaldı Binance gerçekten hacklendi mi? Komplo teorileri aksini iddia ediyor Elon Musk’tan Craig Wright’a: Satoshi Nakamoto Aslında Kim? New York Borsası CEO’su Kripto paralar hayatta kalacak mı? Sorusuna çok net bir cevap verdi

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır