Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Tom Lee: Ripple bu şartlarda olağanüstü performans sergiliyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Tom Lee: Ripple bu şartlarda olağanüstü performans sergiliyor
Tom Lee: Ripple bu şartlarda olağanüstü performans sergiliyor

© Reuters.  © Reuters.

Ripple bu şartlarda olağanüstü performans sergiliyor diyen Fundstrat’in kurucu ortağı ve stratejisti Tom Lee’nin kripto para piyasası hakkındaki yorumları ve tahminleri bazılarına çok uçuk gelse de, bu piyasada öngörüleri önemsenen analistlerden birisi.

Ripple bu şartlarda olağanüstüYorumları ile Bitcoin’in geleceği hakkında sürekli pozitif tablolar çizen bu nedenle de boğa lakabıyla tanınan Bitcoin ve kripto boğa Tom Lee, XRP’nin mevcut ayı piyasasından son derece iyi performans gösterdiğini söylüyor.

CNBC’nin Squawk Box’ında yapılan yeni röportajında Lee, XRP’yi mevcut ayı piyasasında yatırımcılar için sığınabilecekleri yegane limanların en başında görüyor. Tom Lee şunları ifade etti:

Bitcoin’deki satış eğilimlerine en büyük sebep Bitcoin Cash’deki bu çekişmeli hard fork oldu. Ripple bu şartlarda olağanüstü işler başardı. Başta Bitcoin ve diğer çoğu altcoinler çökerken XRP dimdik ayakta kaldı. Ve XRP, sınır ötesi işlemler için özellikle bankacılık faaliyetlerinde ciddi oranda talep görüyor. Ripple’ın direnişi takdire şayandır.

Belki de Ripple’ın bu tutumu pazarda olabilecek pozitif bir momentumu etkileyecek. Tom Lee Kripto paraların geleceği açısından Ripple’ın adaptasyonunun önemli olduğunu vurguluyor.

Bir sonraki adaptasyon dalgası kurumsal. Burada piyasanın aleyhine olacak bir durum yok. Bir geçiş dönemi olacaktır. Zorluklar ve gariplikler gayet normal. Sanırım önümüzdeki dönem başlayacak olan Bakkt gibi (2019 ocak 24’e ertelendi ) bir altyapı ile bunun bir kısmı sağlanmaya başlayacak. Ama diğer bir bölümü ise düzenleyicilerden gelecek. Süreç şu an devam ediyor. Böylece kurumlar kriptoya yatırım konusunda kendilerini daha rahat hissedecekler.

Lee’ye göre, bankalardan hoşlanmayan ve her konuda dijital platformlara yakın milenyum nesli kripto paraların benimsenmesi hızlanacak:

Kripto varlıkların, büyümenin giderek daha fazla dijital hale geldiği bir dünyada önemli olacağını düşünüyorum. Bana göre, Bitcoin 5 milyar visa kart ve 50 milyon cüzdana sahip olduğumuz projenin gerçek bir konusu . Ve bu yüzden de gelecekte milenyum kuşağı sahneye çıkacak ve kripto ekosisteminin benimsenmesinde etkili olacak.

Ripple bu şartlarda olağanüstü işler başardı diyen Tom lee, Bitcoin’in yıl sonuna kadar da 15.000 dolar olacağı öngörüsünden vazgeçmiş değil. Bana göre de çok uçuk gelen yıl sonu 15.000 dolar değeri gerçekleşecek mi? Bunu zaman gösterecek.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Tom Lee: Ripple bu şartlarda olağanüstü performans sergiliyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Sözde Bitcoin Dolandırıcılığı Yüzünden Miami Havaalanında Bomba Tehditi Bitcoin yüzde 10 düştü – Olayın perde arkası nedir? Yeni Ripple duyurusu, XRP rallisinin sinyalini veriyor! Bitcoin 5 Bin 100 Doların Üstünde Seyrediyor, Piyasa İyi Durumda Florida Şehri, Çalınan Verileri için Hacker’lara 65 Bitcoin Ödeyecek! Sektöre girer girmez ilk 10’da yer alacak TON tokenı piyasayı altüst edecek!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır