Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Tom Lee: Bitcoin- Ethereum ve Ripple gücünü koruyor – 2019’da çok iyi iş çıkaracaklar

Ana Sayfa » GÜNCEL » Tom Lee: Bitcoin- Ethereum ve Ripple gücünü koruyor – 2019’da çok iyi iş çıkaracaklar
Tom Lee: Bitcoin- Ethereum ve Ripple gücünü koruyor – 2019’da çok iyi iş çıkaracaklar

© Reuters.  © Reuters.

Ünlü Bitcoin boğası Tom Lee’den gündem yaratacak yeni açıklamalar geldi. Tom Lee’ye göre Bitcoin- Ethereum ve Ripple 2019 da büyük başarılar elde edecek. Detaylar için yazımızı okumaya devam edin!!!

Tom Lee: Bitcoin- Ethereum ve Ripple 2019 da büyük başarılar elde edecek

New York merkezli Fundstrat Global Advisors’ın araştırma şefi Bitcoin boğası Tom Lee, CoinTelegraph‘a yeni bir röportaj verdi. Lee, Bitcoin hakkında daha önceden verdiği fiyat tahminini revize etmek zorunda kaldığı için, bu röportajında rakam vermekten kaçındı. Yine de kripto piyasasının geneli hakkında önemli açıklamalarda bulunmaktan geri kalmadı.

Tom Lee:

‘’Sadece kripto para piyasaları değil, diğer bütün yatırım araçları ekim ve kasım aylarında ciddi kayıplar yaşadı. Global finans sektörü, hala negatif seyrine devam ediyor. Bundan en çok da spekülatif haberlerden en fazla etkilenen sektör olan kripto para piyasaları zarar görüyor. Bu yüzden global finans sektöründe oluşan makro erimenin, kripto dünyasında panik satışlarına neden olduğunu düşünüyorum.’’

Bitcoin- Ethereum ve Ripple’ın kalıcı gücü varTom Lee:

“Temelinde güçlü bir teknoloji yatmayan sadece kripto para olsun diye üretilen projelerin, önümüzdeki yıllarda tarih sahnesinden silineceğini düşünüyorum. Ancak Kripto para piyasasının temel taşları olan Bitcoin- Ethereum ve Ripple gibi kripto paralar bu zor günlerden güçlenerek çıkacaktır. Ancak şu fırtınalı ortamda kripto paralara yatırım yapmak dezavantajlı olabilir. Fakat bu sadece bir öngörü, Bitcoin’in önümüzdeki hafta tekrar dev bir boğa koşusuna çıkmayacağını kimse garanti edemez. Ancak 2019’un özellikle Bitcoin- Ethereum ve Ripple gibi piyasanın önde gelen kripto paraları için harika bir yıl olacağını düşünüyorum. Sizlerin de gördüğü gibi Amerika piyasalarının durumu pek de iyiye gitmiyor. Dolar, her geçen gün kan kaybediyor. Bu da insanların, varlıklarını korumak adına farklı sektörlere yönelmesini neden oluyor. Bu sektörlerin başında da tüm dünyaya geçerliliğini kabul ettiren kripto kripto para sektörü bulunuyor.”

İlgileneceğini düşündüğümüz haberlerMark Kaizer Bitcoin’in 100 bin doları göreceği konusunda ısrar ediyor. Tıklayınız

Eski bilgisayarlarınız sizi kripto zengini yapabilir. Nasıl mı? Tıklayınız.

Mark Yusko: Bitcoin yakın gelecekte doların yerini alacak!!! Tıklayınız.

Krala yol açın, Nasdaq Bitcoin vadeli işlemleri başlatıyor. Öğrenmek için tıklayınız.Yıllara göre Bitcoin teknik analizi ve olası senaryolar için tıklayınız.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Tom Lee: Bitcoin- Ethereum ve Ripple gücünü koruyor – 2019’da çok iyi iş çıkaracaklar - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Seçim kampanyasında Rus muhalif lider yüzlerce Bitcoin topladı Bu 113 Kripto Para Sitesi Paranızı Çalabilir Tron (TRX) sağlam adımlarla ilerliyor; Şimdi popüler Bitcoin Borsası’nda listeleniyor Kötü niyetli bir geliştirici nedeniyle sayısız Bitcoin cüzdanı tehlike altında Facebook Kripto Para Uzmanı Arayışına Çıktı! Ripple (XRP) gemisinden şimdilik inme zamanı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır