Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bloomberg Araştırması: Kripto Para Trading Hacmi 2019 Yılında Yüzde 50 Artacak!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bloomberg Araştırması: Kripto Para Trading Hacmi 2019 Yılında Yüzde 50 Artacak!
Bloomberg Araştırması: Kripto Para Trading Hacmi 2019 Yılında Yüzde 50 Artacak!Yeni bir araştırmaya göre kripto para trading işlemleri ve çoğu kurumsal firmanın kripto para birimlerini güvende tutan emanet çözümleri, 2019 yılında %50 oranında büyüyecek.

Ölçülebilir bir Büyüme
Crypto Asset Market Coverage Inıtiation: Trading & Custody isimli araştırmaya göre, kripto para trading hacmi artık durmadan büyüme gösterecek.

Bloomberg araştırması kripto para trading hacminin 2018 yılının içerisindeki ABD Şirket Borçları miktarının toplamını geçeceğini de ortaya koymakta. Araştırmanın bir diğer önemli noktası ise, kripto para trading market hacminin %75’i, şu an sadece 20 kripto para hesabı üzerinden gerçekleştirilmekte. Yani Balinalar hala şehri terk etmiş değil ve ciddi bir tehlike arz etmekteler.

Bitcoin Önemli Bir Nokta
Araştırmanın devamında kripto para birimlerine özel olarak da değiniliyor ve Bitcoin’in bütün kripto paralar arasında en önemli para birimi olduğu vurgulanıyor. BTC araştırmadaki verilere göre şu an mevcut olan küresel tarding hacminin neredeyse 3’te 1’inin ana paritesi konumunda.

Tether ise Bitcoin’den sonra %22’lik bir oran ile ikinciliği kaparken, Ethereum %12’lik bir oran ile üçüncülük sırasında bekliyor.

Her geçen gün yeni alt koinler piyasaya çıkıyor olsa da, Bitcoin’in piyasa egemenliği git gide artmaya devam ediyor. Bazı uzmanlar ise bunun aslında 2017 yılındaki gibi bir rallinin başlayacağına dair işaret olarak belirtmekte. Bitcoin özellikle geçtiğimiz hafta içerisinde düştüğü yerden kalkıp, tekrardan 6.800 dolar seviyesini zorlamaya başladı.

Bloomberg Araştırması: Kripto Para Trading Hacmi 2019 Yılında Yüzde 50 Artacak! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bloomberg Araştırması: Kripto Para Trading Hacmi 2019 Yılında Yüzde 50 Artacak! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

12 Aralık Ethereum fiyat analizi: ETH 100 dolar yolunda engelleri aşabilecek mi? JPMorgan Kripto Parasını Test Ediyor İran Merkez Bankası Yeni Karar Alabilir! Bitcoin Ayı Piyasasının Geri Dönmesiyle Sakin Bitcoin mega direnç hattına dayandı – Peki ya bundan sonrası? Bitcoin fiyatı şimdi hangi seviyeleri görecek? İşte 3 analistten çarpıcı fiyat tahmini

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır