Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Tezos Foundation Çok Beklenilen Ana Ağını Sonunda Duyurdu!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Tezos Foundation Çok Beklenilen Ana Ağını Sonunda Duyurdu!
Tezos Foundation Çok Beklenilen Ana Ağını Sonunda Duyurdu!


İsviçre merkezli kripto para birimi projesi Tezos Foundation, 14 Eylül tarihinde kendi resmi Twitter hesabından yaptığı bir duyuru ile, uzun süredir beklenilen ana ağını Pazartesi günü piyasaya süreceğini açıkladı.

Pazartesi günü itibariyle, ağın beta versiyon kullanım süresi resmi olarak sona erecek ve protokol tamamen ana ağ haline getirilecek. Tezos kendi beta ağ sürümünü geçtiğimiz Haziran ayında duyurmuş ve bunun proje için bir ”dönüm noktası” olduğunu vurgulamıştı. Pazartesi gününden itibaren kullanıcılar blokları doğrulamaya başlayabilecek.

Tezos bir ağ kurmak ve kendi kripto para birimini üretmek için, 2017 yılının Temmuz ayında ICO projesi başlatmış ve yaklaşık 66.000 Bitcoin, 361.00 Ethereum elde etmişti. O zamanın birim fiyatına göre söz konusu kripto para birimleri yaklaşık 232 milyon dolar etmekteydi. Daha sonra Tezos söz konusu fonların  ”iade edilebilir olmadığını” ve ”spekülatif bir yatırım da olmadığını” vurgulayıp, belki de tokenin hiç piyasaya çıkarılamayacağını bile duyurmuş ve kullanıcılarda kısa çaplı bir kalp krizine neden olmuştu.


İlgili haber:
Tezos’un Betanet’i Sonunda Çıktı

ICO projesinden sonra Tezos’un telif haklarına sahip iki kurucu ortak Kathleen ve Arthur Breitman arasındaki tartışma daha da büyüdü. Sonuç olarak da şirket içerisinde açılan bir sürü dava ile Ana Ağ süreci ciddi anlamda gecikti.  Ancak özellikle Tezos projesine yatırım yapanları rahatlatan haber geldi ve bundan sonra tek beklemeleri gereken tarih, 17 Eylül pazartesi gününden ibaret.

Tezos Foundation Çok Beklenilen Ana Ağını Sonunda Duyurdu! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.com’da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Tezos Foundation Çok Beklenilen Ana Ağını Sonunda Duyurdu! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin en son bu şekilde yükseldiğinde… Dikkat! Forbes: Bitcoin Büyük Bir Hareketin Eşiğinde 5 Ocak Bitcoin fiyat analizi: BTC yükselen üçgen formasyonu Rus WEX Kripto Para Borsası Hakkında Polise Yapılan Şikayetler Doldu Taştı! WSJ: Bakkt’ın Bitcoin Vadelileri, Onay Almaya Çok Yaklaştı! Türk Kripto Borsasından 13 Milyon TL’lik Bitcoin, Ethereum ve Ripple Çalındığı Ortaya Çıktı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır