Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Tether’de Neler Oluyor? Kucoin USDT İşlemlerinin Geçici Olarak Durdurulduğunu Açıkladı!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Tether’de Neler Oluyor? Kucoin USDT İşlemlerinin Geçici Olarak Durdurulduğunu Açıkladı!
Tether’de Neler Oluyor? Kucoin USDT İşlemlerinin Geçici Olarak Durdurulduğunu Açıkladı!USDT ya da daha iyi bilinen adıyla Tether özelinde şu anda gerçekten de çok ilginç gelişmeler yaşanıyor. 1 dolara endeksli stabil kripto para olması ile bilinen USDT, son birkaç günde ciddi bir kan kaybı yaşarken şu anda gerçekten de büyük kan kaybediyor!

Bu yazının kaleme alındığı dakikalarda yüzde 7’lik bir düşüş yaşayan ve 0,91 dolara inen USDT’den yapılan çıkışların artması ile birlikte, Tether’deki kan kaybı devam ediyor. Özellikle stabil kripto paralar üzerine artmış olan regülasyon baskısı ile birlikte, uzunca bir süredir birçok kişi tarafından şüpheli olarak bulunan stabil kripto para, şu anda gerçekten de çok ciddi sıkıntı yaşıyor.

1 dolara endeksli olması gerekirken şu anda 0,91 dolardan işlem gören Tether için işler hiç de iyi gitmiyor. Çalışacak banka bulmakta zorlanması, yaşadığı sıkıntılar ve daha önceki güven kaybı da eklendiğinde, Tether’in sektöre çok güçlü giren ve regüle edilmiş stabil kripto para projeleri karşısında hayatta kalma şansı oldukça düşük görülüyor.

Son olarak dünyanın önde gelen kripto para borsalarından birisi olan Kucoin de, bugün sabah saatlerinde yaptığı açıklamada USDT cüzdanlarında yapılan bakım sebebiyle Tether transferlerinin ve gönderimlerinin geçici bir süreliğine kapatıldığını ifade etti.

Kucoin açıklamasında, şu ifadeler kullanıldı:

”Değerli Kucoin kullanıcıları, USDT cüzdan sisteminde yapılan bakım sebebiyle, USDT çekim ve yatırma işlemlerini geçici bir süreliğine iptal etmiş bulunuyoruz. Bu konu ile ilgili yaşayacağınız sıkıntılardan ötürü şimdiden özür dileriz.

Her şey çözüme kavuştuğunda, USDT için para yatırma ve çekme işlemlerini tekrardan kullanıma açacağız. Lütfen, konuyla ilgili gelişmeleri takip edebilmek için çaba gösterin.

Her şey için teşekkürker, Kucoin ekibi.”

Birçok otorite, Tether’in artık çoğu lider borsada delist olacağını yani kaldırılacağını ifade ederken, parasını USDT’de tutan kişilerin de bir an önce oradan kaçması gerektiğini belirtiyor.

Binance’in PAX isimli stabil kripto para projesi ile anlaştığı iddiaları, Gemini’nin regüle edilmiş bir stabil kripto para projesi yapması ve sayıları giderek artan diğer stabil kripto para projelerine karşın; dünyanın en yüksek işlem hacmine sahip USDT’nin yaşadığı sıkıntılar giderek ayyuka çıkmaya başlamıştı.

Tether ve Bitfinex özelinde yaşanacak gelişmelerin, sektörü nereye doğru götüreceği de merakla bekleniyor. Şu anda, Tether’den çıkan paranın, Bitcoin ve Ethereum başta olmak üzere, bazı kripto paralara dağıldığını belirten otoriteler, bu durumun olağan bir şey olduğunu da belirtiyor.

Yazının kaleme alındığı dakikalarda Bitcoin 7 bin doların üstünde işlem görürken, ETH ise 221 dolar oldu.

Tether’de Neler Oluyor? Kucoin USDT İşlemlerinin Geçici Olarak Durdurulduğunu Açıkladı! isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Tether’de Neler Oluyor? Kucoin USDT İşlemlerinin Geçici Olarak Durdurulduğunu Açıkladı! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Balina uyarısı!!! 2014 yılından beri aktif olmayan bir Bitcoin cüzdanı harekete geçti. Bitcoin ölüm spiraline girmek üzere, neredesin Tether? Bitcoin 8.800 Dolar Oldu Milyonlarca Bitcoin bu anonim ağda el değiştiriyor Coinbase CEO’su, Listelemeler Hakkında Konuştu: ‘Müşterilerimizin Talep Ettiği Varlıkları Listeliyoruz’ 13 Mart Ethereum analizi: ETH tarihinin en büyük günlük çöküşü yaşandı!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır