Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Tether Krizinin Ardından Ünlü Borsa OKEX’den Stabil Koin Listeleme Hamlesi!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Tether Krizinin Ardından Ünlü Borsa OKEX’den Stabil Koin Listeleme Hamlesi!
Tether Krizinin Ardından Ünlü Borsa OKEX’den Stabil Koin Listeleme Hamlesi!

2/2


2/2


Tether’in bugün sabah saatlerinde yaşadığı ciddi düşüş ve buna kripto para piyasalarının genelinin fiyat artışı ile verdiği tepkinin yankıları sürüyor. Son olarak, dünyanın en önde gelen kripto para borsalarından birisi olan OKEx, yaptığı açıklama ile 4 ayrı stabil kripto parayı listediğini duyurdu.


İlgili haber:
Tether’de Neler Oluyor? Kucoin USDT İşlemlerinin Geçici Olarak Durdurulduğunu Açıkladı!

OKEx’in resmi Twitter hesabından yayınlanan açıklamada, şu ifadeler kullanıldı:

”OKEx’de 4 yeni listeleme yapacağımızı belirtmekten dolayı oldukça mutluyuz. Platformda, bundan sonra True USD, USD Coin, Gemini Dollar ve Paxos Standard tokenleri listelenecek. Yatırma çekme işlemleri ise 16 Ekim’den (yarın) itibaren aktif olacak.”

Tether’in yaşadığı problemin ardından OKEx’in böylesi bir hamle yapması, borsaların Tether’e olan güveninin ne kadar azaldığının da aslında bir yansıma olarak ortaya çıkıyor. Dün itibariyle değer kaybetmeye başlayan ve bugün içerisinde 0,91 dolarlara kadar inen Tether’in alternatifleri de, bu durumdan kendilerine fayda sağlamayı başarmış durumda.

Özellikle de OKEx’de listelenecek olan True USD, USD Coin, Paxos Standard ve Gemini Dollar; zaten otoritelerce Tether’in en ciddi rakipleri olarak gösteriliyordu. Tether’in yaşadığı problemlerden kullanıcılarının etkilenmesini istemeyen OKEx’in de böylesi bir hamle yapması, son derece doğal karşılanıyor.

OKEx’den kısa bir süre önce bir stabil kripto para haberi daha gelmişti. Hatırlanacağı üzere, geçtiğimiz günlerde bir açıklama yapan OKEx’in kurucusu Star Xu, şirketin Çin Yuan’ı destekli bir stabil kripto para projesi için de kolları sıvadığını belirtmişti.

Tether Krizinin Ardından Ünlü Borsa OKEX’den Stabil Koin Listeleme Hamlesi! isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Tether Krizinin Ardından Ünlü Borsa OKEX’den Stabil Koin Listeleme Hamlesi! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Allianz Grup: Kripto paralardan dönüş yok! Küresel Blockchain Patentlerinde Rekabet Sürüyor: Çin Zirvede 300 Milyon Dolarlık Proje: ABD’de Çölün Ortasına Kripto Para Şehri Kurulacak Bitcoin Piyasa Hacmi 63 Milyar Dolara Geriledi Malezya Hükümeti Blockchain Teknolojisinden Faydalanmak İstiyor Bitcoin’de güçlü sıçrama: 5300 eşiği geçildi

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır